צ'לימבאי: "יודע כמה מכבי ת"א חזקה"

מאמן סיבאספור מתכונן. ארסלאן: "הכי גרוע, נסיים מקום 2"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.10.20 - 16:57
תחילת כתבה

אחרי שניצחה את קרבאח, מכבי תל אביב תל אביב תתארח מחר אצל סיבאספור. הקבוצה הטורקית מגיעה אחרי ה-5:3 לוויאריאל והמאמן ריזה צ'לימבאי אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "אנחנו משחקים במגרש שלנו, וחייבים לסיים טוב את המשחק הזה. אני מאמין בקבוצה שלי. אנחנו יודעים כמה מכבי תל אביב חזקה, ושהיא שיחקה בעבר באירופה".

"צפינו במשחק האחרון שלהם ונתכונן בהתאם. יש לנו כמה שחקנים חסרים, אבל חוץ מזה אנחנו בסדר. כולם מצפים ומתרגשים לקראת המשחק הזה. אנחנו משחקים נגד יריבה שמשחקת הגנתי. אנחנו לא מבקיעים הרבה בבית, אבל כבשנו שמונה שערים בחוץ, כולל שלושה מהם נגד ויאריאל".

צ'לימבאי קרא להביע סולידריות: "אנחנו נייצג את טורקיה במשחק הזה, ואני מאחל בהצלחה גם לאיסטנבול בשקשהיר היום. התקשורת וחברות כמו טורקיש איירליינס צריכות לתת לנו תמיכה מורלית, כמו לקבוצות האחרות".

קשר הקבוצה, הקאן ארסלן, הוסיף: "ראינו למה אנחנו מסוגלים אחרי המשחק נגד ויאריאל. יש לנו כוחות לנצח גם יריבות נוספות. כבשו נגדם שלושה שערים, אבל ספגנו חמישה מטעויות קשות. אנחנו נלמד מהטעויות האלה ואני חושב שבמקרה הכי גרוע, נסיים במקום השני בבית. המגפה פגעה בנו, ואין לנו את התמיכה של האוהדים שלנו. לא הפסדנו בבית עד המגפה".