ברוך השב: קלאודיו פיסארו חתם בבאיירן

5 שנים אחרי שעזב, הכובש הזר המצטיין בהיסטוריית הליגה הגרמנית, חוזר לקבוצה הבווארית. חתם לעונה. המנהל הספורטיבי כריסטיאן נרלינגר: "שמחים מצירופו, הוא אחד מחלוצי הרחבה המסוכנים בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.12 - 21:01
ישחזר ימיו כקדם? (gettyimages)
ישחזר ימיו כקדם? (gettyimages)
תחילת כתבהזה אולי נשמע מעט מוזר, אבל קלאודיו פיסארו חוזר לבאיירן מינכן. החלוץ הפרואני הנהדר, שעזב את האולמיפיאשטדיון לפני 5 שנים, חזר לאליאנץ ארינה בגיל 33 וחתם אצל סגנית אלופת אירופה לעונה אחת אחרי שהגיע בהעברה חופשית.

פיסארו כאמור כבר שיחק במועדון של אולי הנס, בין השנים 2001 ל-2007, במהלך הבקיע 71 שערים ב-174 הופעות. בכלל, החלוץ נכנס לספרי ההיסטוריה בגרמניה כאשר הפך לכובש הזר המצטיין בתולדות הבונדסליגה עם לא פחות מ-160 שערים ב-330 הופעות.

מעברו לסגל של יופ היינקס, בו הוא יהווה למעשה תחליף בעת הצורך למריו גומז, נסלל כאשר ורדר ברמן, קבוצתו האחרונה, סירבה להאירך את חוזהו. "אנחנו שמחים מאוד מצירופו", אמר המנג'ר הספורטיבי של באיירן כריסטיאן נרלינגר, "הוא שחקן מנוסה בכל רמה והוא אחד משחקני הרחבה המסוכנים ביותר בעולם".

פיסארו הוא למעשה הרכש הרביעי של הבווארים לקראת עונת המשחקים של 2012/13, אחרי הקשר שראדן שאקירי מבאזל, השוער טום שטארקה מהופנהיים והמגן דאנטה ממנשנגלדבאך. בעברו, פיסארו שיחק בנוסף ל-2 הקדנציות שלו בברמן, גם בצ'לסי האנגלית.