יחמיץ את היורו? טוליסו ייעדר 3-6 חודשים

שחקנה של באיירן קרע את גיד הארבע ראשי. עבר ניתוח בהצלחה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.21 - 13:45
תחילת כתבה

קורנטן טוליסו חלם כי בעונה זו יהפוך לשחקן מפתח בבאיירן מינכן עם עזיבתו של טיאגו אלקנטרה. אולם הקריירה שלו במועדון ממשיכה להיות רוויה בפציעות והבוקר (שישי) הצרפתי קרע את הגיד בשריר הארבע ראשי.

לפי הודעת הקבוצה השחקן הרגיש כאב לאחר שביצע בעיטה באימון, וזה לא התרחש כתוצאה מפגיעה. יש לציין כי טוליסו כבר הספיק לעבור בהצלחה את הניתוח, וזה נראה כי הוא ייעדר 3-6 חודשים. בעקבות זאת, כמובן השתתפותו במשחקי היורו מוטלת בספק גדול - צרפת מול גרמניה ב-15 ביוני.

מאמן באיירן, האנזי פליק, דיבר על הפציעה המצערת של שחקנו. "דיברתי איתו בבוקר והוא סבל מכאבים עזים. כואב לי עליו", כאב הגרמני. "הוא התחיל להראות כמו איכויות יש לו. אני מקווה שהכל יעבור כמו שצריך, וכל מה שנותר זה לתמוך בו".

בארבע עונות בבוואריה הקשר החמיץ לא מעט משחקים בגלל פציעות - 59 ליתר דיוק. הפציעה הקשה ביותר שלו הייתה קרע ברצועה הצולבת, שגרם לו להיעדר מ-190 ימים בעונת 18/19. כזכור, טוליסו הספיק לרשום העונה 22 משחקים בהם תרם 3 שערים.

בכל אופן, אלופת גרמניה תנסה לחזור מחר למסלול הניצחונות אחרי התיקו מול ארמיניה בילפלד, שקטע רצף של 5 ניצחונות ליגה. מלבד טוליסו פליק ינסה להסתדר מול איינטרכט פרנקפורט עוד מספר שחקנים חשובים - בנג'מן פבאר (קורונה), אלכסנדר נובל (פציעה), סרג' גנאברי (פציעה), דוגלאס קוסטה (פציעה) ותומאס מולר (קורונה).

"אני חושב שג'רום בואטנג יהיה מעורב במשחק, כמו גם חאבי מרטינס ולאון גורצקה", הודיע המאמן. "ג'רום מתאמן עם הקבוצה והאחרים הצטרפו אתמול והם נמצאים בתוכניות שלי".