הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: חמד יחתום בריינג'רס תוך 48 שעות

על פי הפרסומים בסקוטלנד, המנג'ר אלי מקויסט הורה להאיץ את המו"מ עם החלוץ החיפאי: "קיבלתי רשמים טובים מאוד עליו". ליאור רפאלוב ייפגש עם יעקב שחר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.11 - 10:50
תוך יומיים שחקן ריינג'רס? חמד (ניר בוקסנבאום)
תוך יומיים שחקן ריינג'רס? חמד (ניר בוקסנבאום)

גלזגו ריינג'רס מאיצה את המגעים להחתמתו של חלוץ מכבי חיפה, כך מדווח הבוקר (שבת) בעיתונות הסקוטית. חלוץ מכבי חיפה, שהפך הקיץ לשחקן חופשי, מחוזר מאז היציאה לפגרה ועשוי להצטרף בקרוב רשמית למועדון הפאר הבריטי.

המנג'ר אלי מקויסט מעוניין בחמד כראש הראשון שלו לקראת העונה הבאה והורה לראשי הריינג'רס לפתוח בשיחות קדחתניות כדי להחתימו ב-48 השעות הקרובות. על פי הדיווח, אנשי הצוות המקצועי של המנג'ר, ג'ון בראון ואיאן דוראנט, עקבו אחרי חמד והעבירו רשמים חיוביים בנוגע ליכולתו. מקויסט הפנים והביע רצון עז לראות את חלוץ מכבי חיפה באייברוקס.

"נדבר עם הסוכן שלו ביומיים הקרובים", אמר מקויסט, "קיבלתי דיווחים מצוינים על חמד, והוא נראה בחור טוב בכל המובנים. מקצוען, עם גישה טובה למשחק". עוד נכתב כי חמד, אם יחתום, צפוי להילחם על מקומו מול שחקני ההרכב ילאביץ' ולאפרטי.

לפני פתיחת עונת 2010/11 לא היה ברור מה מעמדו של תומר חמד במכבי חיפה, אולם עד מהרה הוא הפך לשחקן משמעותי במערך של אלישע לוי וסיים את העונה כמלך השערים של האלופה, עם 13 כיבושים. גם 4 בישולים היו לחלוץ המצטיין, שפתח ב-22 משחקים ונכנס כמחליך ב-8 נוספים. במשחק האחרון של הנבחרת מול לטביה הוא גם ערך את הופעת הבכורה שלו במדים הלאומיים.

רפאלוב ושחר ייפגשו
מילותיו של יעקב שחר במסיבת העיתונאים האחרונה של מכבי חיפה היו מאוד ברורות: "ליאור רפאלוב לא יימכר. אפשר להגיד את זה לסוכנים שלו, למשפחה שלו ולכולם", ולמרות זאת, השבוע תתקיים פגישה בין שחקן העונה וסוכנו דודו דהאן לנשיא המועדון על מנת לדון בעתידו.

ההערכה היא שאחת משתי אופציות תתממש: רפאלוב כן יימכר בסופו של דבר תמורת 2 מיליון יורו או יותר (על אף שהצעה כזו עדיין לא הגיעה למועדון) או שיחתום על חוזה חדש ומשודרג בשורות האלופה. בין הקבוצות שהוזכרו בהקשר של רפאלוב היו ריינג'רס, קלאב ברוז', סלטיק ועוד.