הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אזולאי: "ישבתי בשקט על הספסל והוכחתי את עצמי"

במכבי ת"א מרוצים מה-0:4 על בני יהודה ובעיקר מהיכולת של הקשר שקיבל הזדמנות וסחט מחמאות. יוקאנוביץ': "לשחרר שחקן? אפילו מנצ'סטר רוצה להתחזק, אז גם אני"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  30.11.15 - 10:00
תחילת כתבה

במכבי תל אביב מרוצים מאוד מהעובדה שהצליחו לחזור מליגת האלופות עם ניצחון והרבה שחקנים קיבלו פרגון מהמאמן אחרי ה-0:4 הקליל אמש (ראשון) על בני יהודה, ביניהם המגן אלי דסה, שהחלים לחלוטין מהפציעה ושיחק בשלושה משחקים בשבוע האחרון.

בנוסף אליו, גם שאר שחקני ההגנה שיחד עם שאר השחקנים הצליחו שוב לשמור על שער נקי, סחטו מחמאות וכמוהם גם שלומי אזולאי ששיחק בכל אחד משלושת המשחקים האחרונים. "הגעתי למכבי לפני שלושה חודשים, חיכיתי להזדמנות ושמח שהוכחתי את עצמי", אמר אזולאי המאושר. "הפנים קדימה למשחק מול כפ"ס, שמח שנראינו טוב".

"זה לא משנה כמה חלוצים משחקים, חשוב כמה שחקנים נכנסים לרחבה", ניתח אזולאי את הניצחון. "היה לנו קשה מול בני יהודה, הם צופפו את מרכז השדה וההגנה, במחצית שנייה הכל כבר נפתח אחרי שכבשנו. יש תחרות גדולה אפילו על הסגל, עבדתי קשה וישבתי בשקט. גם בבית"ר לא הגעתי ככוכב, התחלתי לשחק והוכחתי את עצמי. את כל השערים והבישולים אני מקדיש לאבא שלי ז"ל. כל מה שעשיתי בקריירה עד כה זה בשבילו".

אזולאי נראה אתמול מובך בסיום המשחק כשגם המאמן החמיא בסיום לשחקן וסתם את הגולל על שמועות העזיבה שלו בינואר ואמר: "אני לא יודע מאיפה הגיעו השמועות האלו, אני מעולם לא אמרתי שאני רוצה לוותר עליו. לפני שבוע שאלו אותי על מיכה, קודם על ברק יצחקי ובטח בשבוע הבא תשאלו על עדן. יש לי סגל גדול. גם מנצ'סטר יונייטד הגדולה רוצה להתחזק ולהרחיב את הסגל, כך שגם אני".

לקראת המשחק בליגת האלופות מול דינמו קייב, אחרי מחשבה ולמרות שמדובר בטיסה קצרה, מאמן מכבי תל אביב ביקש לשריין לקבוצה טיסה שתצא מישראל ביום שני בערב. הקבוצה תחזור בבוקר שאחרי המשחק, כך שפיזית הדבר ישפיע הכי מעט שאפשר על השחקנים. מכבי תל אביב תצא עכשיו לשני משחקי חוץ כשאחריהם ישובו לבלומפילד מול הפועל באר שבע ובקבוצה אמרו: "אלו שבועיים קריטיים. חשוב שניקח בהם 6 נקודות כדי שנגיע במצב הכי נכון עבורנו בטבלה".