"מספיק חולה אחד וכל הליגה מושבתת"

הקורונה במוקד באשדוד. בכורה לבן זקן ב-11 מול רעננה?

גיל לוין
גיל לוין  10.03.20 - 20:12
תחילת כתבה

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי הארץ ולאחר שאובחן חולה שני באשדוד ונכנס לבית החולים, בקבוצה מעיר הנמל מעלים את רמת המודעות בקרב השחקנים. במועדון תדרכו אותם להישמר ברמה ההגיינית, להימנע ממגע שלא לצורך ומשוטטות מיותרת וכן, הבהירו להם - "צו איסור יציאה מהארץ לכולם".

"מספיק חולה אחד בצוות המקצועי או בקרב שחקנים כדי שקבוצה שלמה תהיה מושבתת ואחריה גם כל הליגה", אמרו בעיר הנמל, "אסור לקחת את הסיכון. כולם הבינו את ההנחיות - לאף אחד אין אישור לצאת מגבולות הארץ, גם לא בפגרה".

בשבת הקרובה תפתח הקבוצה את משחקי הפלייאוף התחתון, כשהיא רחוקה 7 נקודות מהקו האדום ותארח את הפועל רעננה באצטדיון הי"א. באשדוד לא מוטרדים בשלב זה מהגבלת ההתכנסות ל-2,000 האוהדים, מאחר ולנועלת הטבלה אין קהל גדול בלשון המעטה.

ברמה המקצועית, רן בן שמעון היה מרוצה מהיכולת שהציגו שחקניו על אף ההפסד 2:1 לבית"ר ירושלים במחזור האחרון והוא לא צפוי לערוך שינויים משמעותיים בהרכב.

כמו כן, החדשות הטובות מגיעות מכיוונו של טום בן זקן, ששב בהדרגה מפציעה ברצועה הצולבת ועשוי לפתוח לראשונה העונה ב-11. גם דין דוד, שנפצע ברגלו במשחק האחרון צפוי להיות כשיר להתמודדות. מנגד, יעקב בריהון ימשיך להיעדר בשל הפציעה בשריר הארבע ראשי.