הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מימר הודה: "ללא ניצחון, כנראה היה זעזוע"

מאמן חדרה מחפש המשכיות מול ב"ש. על גוזלן: "רדפתי אחריו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.12.20 - 12:46

אחרי פתיחת עונה רעה מאוד, הפועל חדרה רשמה בשבת ניצחון גדול נגד בני יהודה (0:3). מאמן הקבוצה, שרון מימר לא הסתיר את העובדה כי הפסד במשחק האחרון עשוי היה להוביל לסיום דרכו במועדון.

המאמן הסביר את התבטאותו ב"מגרש פתוח": "התוצאות מתחילת העונה והמיקום יצרו לחץ ורצון גדול לצאת משם, אנחנו חיים בתוך עמנו ואם הניצחון לא היה מגיע בקרוב זה יכול היה לייצר זעזועים. אני שמח שניצחנו ומקווה שלא נחזור למקומות האלה".

חדרה השיגה עד כה העונה שני ניצחונות (מול בני סכנין ובני יהודה), אך מימר חש שהקבוצה שווה יותר: "מי שעוקב אחרי הקבוצה, ראה שגם במשחקים שלא ניצחנו היינו חסרי מזל. רוב ההפסדים שלנו היו מינימליים וזה ההבדל בין המצב שלנו למרכז הטבלה. אם נייצר רצף חיובי, חדרה תעשה עוד עונה טובה".

הקפטן נגד בני יהודה היה הקשר הצעיר, גלעד אברמוב (20). המאמן הסביר מי עומד מאחורי ההחלטה המפתיעה: "לחדרה יש מנהל קבוצה בשם איציק טפירו, צריך לתת לו קרדיט. הוא אחראי על כל הנושא המנטלי, אני משאיר לו את ההחלטות. הוא קבע מי יהיה הקפטן, אני הולך איתו בלב שלם ולשמחתי הוא לא מאכזב אף פעם".

המאמן חשף את סוד ההצלחה של הפועל חדרה בשנים האחרונות: "יש כאן סביבת עבודה מצוינת וזה מתחיל מהמשולש, אורן גולן-יועץ מקצועי, אלי דגני-מנכ"ל ואיציק טפירו-מנהל קבוצה. בזכותם ניסו אביטן ואורי גוטמן הצליחו".

מימר קיבל סופסוף את שובל גוזלן, שכבש צמד ונראה נהדר: "אני כבר כמה שנים רודף אחרי שובל ומעוניין שיגיע לקבוצות שלי, עוד כשהייתי בהפועל כפ"ס. היכולת שלו לא הפתיעה אותי, הוא צריך להפגין יותר יציבות. הוא עבר פציעות שעצרו לו את ההתקדמות. אני אתן לו קרדיט כי הוא יכול לשים את חדרה במקום מאוד טוב".

ביום רביעי מצפה לחדרה מפגש נגד הפועל ב"ש שמגיעה לאחר ניצחון, המאמן התייחס גם לכך: "קבוצה איכותית מאוד, כל הפצועים חוזרים. הם סיימו את אירופה ובאים עם כל הכוחות נגדנו. נצטרך להגיע עם האנרגיות שבאנו איתן נגד בני יהודה. אפשר לעשות תוצאה טובה".