"הכי חשוב לעצור את ארגון הפשע לה פמיליה"

בעלי בית"ר טוען: חברי הארגון ניסו לתקוף. צפו בו נמלט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 21:54
תחילת כתבה

בווידאו: חוגג נמלט מיציאה צדדית אחרי הניצחון

שלוש נקודות, זה מה שהיה אמור להיות חשוב לבית"ר ירושלים הערב (רביעי) - אבל במקום חיוכים, נרשמו חיכוכים. רגע אחרי ה-0:1 של הירושלמים על מכבי פ"ת במשחק השלמה, אוהדים מארגון 'לה פמיליה' קיללו והפגינו נגד בעלי המועדון, וזה הגיב עם פוסט נוקב ברשתות.

"ניצחון חשוב, אבל את 'לה פמיליה' זה לא מעניין", כתב חוגג, שראה את חברי הארגון מסתערים על רכבו לאחר המשחק ומנסים לפגוע בו, ונאלץ להימלט מיציאה צדדית. "הם כאן בחוץ עסוקים בלקלל את אמי היקרה, אז המשטרה לא נותנים לי לצאת. אולי הדבר החשוב ביותר שאפשר לעשות זה לעצור את ארגון הפשע הזה שמנסה לקחת את המועדון כבן ערובה".

"זה ניצחון מאוד חשוב בעיקר בגלל העובדה שהפסדנו נקודות בשני המשחקים האחרונים, איבדנו מספיק נקודות", פתח שי ברדה, ועבר להסתכל קדימה, "זה לא שלב שאפשר לעבוד על איכות כי כבר בראשון יש לנו משחק נוסף אבל אני גאה בהם על המחויבות והרצון".

המאמן התייחס לאווירה במועדון מאז שהגיע. "לחץ יש תמיד, צריך לדעת לנטרל רעשים ולעשות את הכי טוב עם כל המגבלות כמאמן, הפנים ליום ראשון. לא עשינו כלום היום והניצחון לא יהיה רלוונטי אם לא ננצח בראשון, זה יהיה עוד גמר גביע".

מי שהחלו להראות את נוכחותם הם האוהדים של בית"ר ירושלים. ברדה התייחס לקהל שהגיע אל מחוץ לאיצטדיון ועשוי לחזור ליציעים בקרוב: "הקהל כנראה מגיע ולכן אנחנו רוצים גם להיות במקום הראוי לנו".

המאמן המופסד של הערב, גיא לוזון, התייחס לשאלה האם סכנת היציאה מתמונת הפלייאוף העליון היא כישלון. "מכבי פ"ת עלתה ליגה, והיא הצעירה בליגה, להגדיר ככישלון יהיה הזוי מבחינתי", והסביר כיצד קבוצתו יכולה לחזור למוטב, "עובדים ומשפרים, נתרגל על יבש ונבוא מוכנים למשחק הבא".

לוזון לא הסתיר את חוסר שביעות רצונות מהתוצאה הערב. "אכן מדובר בפספוס. היה קרב חפירות באמצע והיינו במשחק עד הדקה ה-45, אני חושב שהיה גם פנדל והגענו למצבים. במשחקים כאלו צריכים להיות לא נחמדים ולהבקיע". המאמן המאוכזב המשיך לפרוק את תיסכולו" "ואז אתה סופג בדקה האחרונה של המחצית וצריך לרדוף אחרי היריבה. אנחנו נחמדים מידי ורכים מידי. אנחנו צריכים לחזור להיות הרעים שהיינו לפני שלושה שבועות, זה אומר להיות יותר אגרסיביים ואפילו מלוכלכים. זה מה שצריך כדי להביא את הנקודות".

קפטן בית"ר ירושלים, עידן ורד, שכבש את השער היחיד במשחק היה נרגש בסיום: "אני עושה כל דבר מהלב, שמח שנגמר 0:1 וגאה בחבר'ה. כל אחד הביא 100%, זו תקופה של עומס וקורונה והיא לא קלה, מדהים".

ורד יודע כי הדרך לפלייאוף העליון עוד ארוכה והוא וחבריו יצטרכו להיות חדים עד לסיום הליגה הסדירה. "אין הקלה, יש עומס של משחקים כל כמה ימים משחק, מה שהיה היום הוא היסטוריה. יש לנו משחק מאוד קשה בטרנר בראשון והפנים לשם".