גיא לוזון: "עבדה? במכבי פ"ת אין כוכבים"

המאמן על ספסול החלוץ. אבוקסיס: "המצב שלנו בטבלה רע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.21 - 20:44
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה התאוששה הערב (שבת) אחרי שלושה הפסדים רצופים, כשהשיגה 0:1 חשוב על בני יהודה. שער מוקדם של גיא חדידה (4) העניק את הנקודות בדרך למקום הרביעי. בני יהודה, שנותרה ב-10 שחקנים לאחר הרחקה של סתיו פיניש , עדיין מסובכת בצורה קשה בחלק התחתון של הטבלה.

"אמרתי לפני המשחק שמבחינתנו זה משחק עונה", אמר גיא לוזון בסיום. "עזבו פלייאוף עליון או תחתון, היה ברור שהפסד פה ידרדר אותנו וניצחון ירחיק אותנו מהתחתית. כשאתה נמצא ברצף שלילי, במיוחד כשאתה קבוצה מאוד צעירה, אתה לא יודע לאיפה זה יכול לדרדר אותך. בחצי השני לא תכננו ללכת לאחור, גם בפלוס שחקן, אבל זו תולדה של רצון עז להשיג את הנקודות אחרי שלושה הפסדים. זה לא היה הכי יפה בעולם, הם יצרו יותר מדי מצבים ב-10 שחקנים. אריק ינקו כיפר על טעויות שאחרים עשו וכל הכבוד לו".

על הספסול של ליאל עבדה הוסיף: "החלטה קלה מאוד, אצלנו אין כוכבים בקבוצה - כולם אנשים טובים ושחקנים טובים ואת כל המשחקים שלנו ניצחנו דווקא דרך הספסל. אצלנו אין הבדלים, אנחנו היינו קבוצה ונשארנו קבוצה, וכך ימשך".

אריק ינקו שסיפק מספר הצלות נהדרות אמר: "אני שמח שהצלחתי לעזור לקבוצה לנצח. זה ניצחון חשוב שעוזר לנו ללכת למעלה, שמח שהצלחנו לעשות את זה. טעויות זה חלק מהמשחק, ברור שפחות כיף להפסיד בגלל טעות שלך אבל שמח שיצאנו מזה והיום ניצחנו. פלייאוף? אם לא נהיה זה כישלון מבחינתנו, כי עשינו תוצאות מדהימות השנה. אני מאמין שנהיה".

יוסי אבוקסיס סיכם: "לא הופענו לחצי הראשון. השער המהיר הכניס אותנו להלם והיינו לחוצים. בחצי השני עם 10 שחקנים הגענו להמון מצבים, הראינו אופי ונחישות אבל זה מסוג הימים שהכדור לא נכנס. אנחנו מתעודדים מהרצון של השחקנים עד הסוף".

המאמן סרב להתייחס לאדום של פיניש: "אני לא רוצה על השופטים, הבנתי שהיה אדום. אני לא אתחיל לחנך את השופטים, יש לנו הרבה פציעות, צהובים וקורונה, ואני רוצה להתעסק בזה".

"המצב בטבלה היה רע לפני ונהיה רע יותר היום, נמשיך להאמין. נכנסנו ללחץ, איבדנו כדורים וחבל. מתסכל להגיע לכל כך הרבה מצבים ולא לכבוש", סיכם המאמן.