אצילי, חזיזה ושרי צפויים לפתוח מול מ.ס. אשדוד

מכבי חיפה תעלה שוב במערך התקפי כמו מול מכבי ת"א. רודריגס נמצא בספק, טוואטחה ישוב לסגל אחרי כחודש. חבשי צפוי לעזוב את בתום העונה, כשהוא מכוון לצאת לאירופה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.04.21 - 06:00
תחילת כתבה

במכבי חיפה ינסו לשים מאחור את האכזבה לאחר התיקו מול כבי ת"א, ובשני יצאו הירוקים למשחק חוץ נגד מ.ס. אשדוד, שייערך באיצטדיון הי"א בו הם נוצחו בסיבוב הקודם. למרות שהקבוצה טרם ניצחה בפלייאוף העליון, בחיפה משדרים אמונה לקראת ההמשך: "אנחנו משחקים כדורגל טוב, הפער הוא נקודה כשנותרו עוד 24 נקודות בקופה. צריכים להיות מפוקסים באשדוד ולהסתכל שלב-שלב".

בפן ההמקצועי הקשר הספרדי, חוסה רודריגס בספק גדול למפגש מול החבורה של רן בן שמעון, כאשר בבדיקת האולטראסאונד שערך אמש נמצא כי הוא סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי.

בעקבות כך, מסתמן כי ברק בכר ישמור על ההרכב שלו ממשחק העונה; עומר אצילי, צ'ארון שרי ודולב חזיזה צפויים לפתוח ב-11 של הירוקים, כאשר נטע לביא ומוחמד אבו פאני יתופקדו בקישור הדפנסיבי. יש גם לציין כי ארנסט מאבוקה נמצא בתמונת ההרכב לאשדוד, לאחר שנכנס כמחליף בשני המשחקים האחרונים נגד מכבי ת"א ומכבי פ"ת והיה טוב.

בתוך כך, טאלב טוואטחה מגלה סימני התאוששות מהפציעה שלו והמגן השמאלי צפוי לשוב לסגל של הירוקים לאחר כחודש, אך בכל אופן סאן מנחם צפוי לפתוח במשחק הליגה.

מי שעשוי שוב למצוא את עצמו מחוץ לסגל הוא הבלם, עאיד חבשי שהפך להיות הבלם הרביעי אצל ברק בכר, כשרמי גרשון מועדף על פניו. גוברות הערכות שבקיץ הוא יעזוב את הקבוצה מהכרמל, ועושה רושם שהוא מכוון לצאת לאירופה.

במקביל, בחיפה נרתמים למען יום השואה ושחקני הקבוצה הגיעו היום לעמותת יד עזר לחבר, כדי לכבד את הניצולים כפי שהם עושים מדי שנה.