הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

על הכוונת: מכבי תל אביב רוצה את עידן נחמיאס

בלם ק"ש מסיים חוזה. במועדון מאמינים: "אפשר לזכות בדאבל"

תומר לוי
תומר לוי  27.05.21 - 14:36
תחילת כתבה

מכבי ת"א ניצבת בפני שבוע שיכריע את העונה שלה. היא יכולה לסיים עם דאבל, למרות שזה לא תלוי רק בה, או בלי כלום. אבל עוד לפני כן, במועדון כבר חושבים על העונה הבאה ומעוניינים לחזק את החלק האחורי. אחד השמות שעלה על הפרק הוא של בלם עירוני קרית שמונה, עידן נחמיאס. השחקן בן ה-24 מסיים חוזה ויכול להגיע ללא דמי העברה. נחמיאס כבר היה על הכוונת של הקבוצה בקיץ האחרון, אך המעבר לא יצא לפועל.

בחזרה למאבק האליפות, במועדון אופטימיים במיוחד לקראת מחזור הסיום מול אותה קריית שמונה ביום ראשון, ואמרו: "העונה הזו יכולה להסתיים בדאבל. אנחנו מאמינים שהכל יכול לקרות, וזה מה שרצינו". השמחה על המגרש בסיום, כשנודעה התוצאה של היריבה לצמרת, הייתה אדירה. מתן חוזז שחזר מפציעה ואף שותף במשחק, אמר: "עשינו עונה גדולה שמתאימה למכבי תל אביב, הגענו ל-32 האחרונות באירופה, אנחנו בגמר הגביע ויכולים לזכות באליפות".

פטריק ואן לוון מצידו, המשיך בהפעלת הלחץ על היריבה: "התוצאה שלנו השפיעה עליהם וזה מה שאנחנו רוצים. אם נאמין במה שאנחנו עושים, נבוא בגישה הנכונה וננצח, אני מאמין שאנחנו יכולים להיות האלופים".

לצערם של הצהובים, דור פרץ ייעדר מהמשחק המכריע ביום ראשון בעקבות צבירת צהובים, והוא מצטרף לאייל גולסה ואבי ריקן שסיימו את העונה בשל פציעות. אך לעומתם, יתר השחקנים זמינים, כולל יונתן כהן שאמור לחזור וכולם נכנסים לכושר.

מי שזוכה במיוחד למחמאות הוא מתן בלטקסה, שמציג יכולת מצוינת ואמור להמשיך בקבוצה גם בשנה הבאה, ובמועדון מרוצים מאוד גם מאדוארדו גררו, שכבש את השער הראשון: "הרווחנו אותו העונה. הוא אולי נשאר כי לא היו זרים, אבל ההתקדמות שלו עצומה והוא הפך להיות פקטור מאוד משמעותי". במקביל, הקבוצה אמורה להודיע עד יום שלישי האם היא מממשת את האופציה לשנתיים נוספות על מאור קנדיל.