משנה כיוון: מכבי ת"א מעוניינת בקני סייף

הצהובים יפנו לקיצוני של גדנסק במקרה שצ'יבוטה לא יגיע

תומר לוי
תומר לוי  10.06.21 - 08:00
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ממשיכה לעמול על הסגל לעונה הבאה, כשכרגע רב הנסתר על הגלוי. על פי המסתמן, הצהובים צפויים לעבור מהפכה בקיץ הקרוב, כשעתידם של דור פרץ, יונתן כהן, אבי ריקן, דן ביטון ואיתי שכטר לא ברור. במקביל, עושים בקבוצה מאמצים לסגור עם דין דוד ומאוויס צ'יבוטה, כשבמקרה שהאחרון לא יגיע ייתכן ובקריית שלום יפנו לקני סייף.

שמו של הקשר ההתקפי עלה בימים האחרונים במועדון הצהוב, זאת בעקבות הקשיים בעסקת צ'יבוטה. לודוגורץ, קבוצתו של הקיצוני, דורשת תג מחיר של לפחות מיליון יורו כשמתווה של השאלה עם אופציה לרכישה אינו עומד על הפרק. לכן, המועדון עשוי לפנות לסייף המושאל מאנדרלכט ללכיה גדנסק הפולנית.

שניים שעשויים לעזוב את המועדון הם אבי ריקן ואיתי שכטר. בשלב זה, הקשר והחלוץ לא קיבלו הצעות לחוזה חדש, אך מצד השני הצהובים טרם הודיעו להם על שיחרורם. ההערכה היא שיסגרו בימים הקרובים בקבוצות אחרות. אליהם מצטרפים דור פרץ ויונתן כהן שמכוונים למעבר לאירופה, ודן ביטון שהשארתו במועדון נתקלת גם כן בקשיים.

בגזרתו של דין דוד אין התקדמות ממשית. הצהובים ינסו לסכם עם מ.ס אשדוד את עסקת העברתו של החלוץ על מנת לחזק את החלק הקדמי של מחזיקת הגביע. כזכור, אחד האפשרויות שהועלו במסגרת המו"מ עם הקבוצה מעיר הנמל היא החלפת שחקנים, כששמם של אילון אלמוג ורוסלן ברסקי הם בין המועמדים לעשות את הדרך ההפוכה.