תקועים במקום: גם אלו יברח לבית"ר י-ם?

טרם הוגשה הצעה למגן, שלא מתכוון להמתין עוד ימים רבים

תומר לוי
תומר לוי  12.06.21 - 14:34
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים מנסים להתכונן לעונה הבאה, אך בלי יותר מדי הצלחה. אחרי עזיבתם של אלירן עטר, עידן ורד ושי קונסטנטין בבירה יודעים שהם חייבים להתקדם עם החתמת שחקנים, אבל תקציב הקבוצה מהווה בעיה.

"לא ניתן להגיש הצעות עד שנדע מה התקציב הסופי. צריך לזכור שעדיין לא החלו שיחות רשמיות עם שחקנים לגבי הקיצוץ שגם הוא בסופו של דבר חלק מהתקציב שייקבע", אמרו במועדון. כלומר, תכנון העונה הבאה די תקוע כשארווין קומאן יגיע רק בתחילת שבוע הבא.

בינתיים, דור אלו עדיין לא קיבל הצעה מבית"ר, והמגן הימני מחזיק בעוד מספר הצעות וישנה גם התעניינות לגביו מחו"ל. יש להבהיר כי אין בכוונת אלו לחכות עוד ימים רבים, ובמידה והצעה לא תגיע עד תחילת השבוע הוא עשוי גם לבדוק הצעות אחרות.

במקביל, המאמן החדש קומאן אמנם לא נחת בארץ, אבל כבר התחיל לעבוד: ההולנדי צפה במשחק הנבחרת האחרון מול פורטוגל, ועקב אחר הבלם אוראל דגני. קומאן ראה גם את רוב משחקי הקבוצה מהעונה שעברה, והתלהב בעיקר מאביאל זרגרי ומהפוטנציאל של מיכאל אוחנה. הוא בהחלט מצפה משניהם לבלוט העונה. השיחות האישיות עם השחקנים באשר לקיצוצים יימשכו, כאשר האחרונים עומדים בסירובם - מה שעשוי להקשות על הבאת רכש.