כולל אקס הפועל ת"א: הבלמים הזרים המועמדים להצטרף לבית"ר ירושלים

הקבוצה מהבירה מנסה לחזק את החלק האחורי וסימנה שלושה שחקנים ששיחקו בעונה החולפת בליגה הרומנית ושניים מהם מסיימים חוזה בינואר הקרוב. כל הפרטים והשמות בתוך הידיעה

תומר לוי
תומר לוי  13.06.21 - 10:20
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים ממשיכה לבנות את הסגל לעונה הבאה ובניגוד לקיץ הקודם פועלת בין היתר למציאת חיזוק בחלק האחורי. לקבוצה מהבירה יש שלושה מועמדים בולטים לשחקנים זרים בעמדת הבלם, שלושתם שיחקו בעונה החולפת בליגה הרומנית.

הראשון הוא שחקנה של קלוז' מייק סקטור. מדובר בבלם קונגולזי שיכול לשחק גם בתור מגן ימני ושוויו מוערך ב-450 אלף יורו (לפי טרנספרמרקט). הוא הצטרף לקלוז' בקיץ 2019, כאשר חוזהו מסתיים בינואר הקרוב, ובין היתר עבר גם באסטרה ג'ורג'יו ובמספר קבוצות מהליגות הנמוכות באנגליה.

מועמד נוסף הוא סטפן אקה, שחקנה של קראיובה. הבלם בן ה-30 מחוף השנהב מסיים אף הוא חוזה בינואר 2022 ויכול לשחק בין היתר בתור מגן ימני וקשר אחורי. הוא שיחק במחלקת הנוער של ורונה ועבר גם בארזורומספור הטורקית וקבוצות בליגות הנמוכות באיטליה.

והשם הבא אמור להיות מוכר לחלק מהאוהדים הישראליים - אולריך מלאקה. הבלם בן ה-22 שיחק לפני שנתיים בהפועל תל אביב ובבני לוד ומשחק כעת בבוטוסאני שסיימה במקום השישי בליגה הרומנית.