מכבי חיפה בודקת את אופציית מוחמד

הקשר של בית"ר י-ם יחליף את מוחמד אבו פאני אם זה יימכר לחו"ל? החוב של הקבוצה מהבירה על ירדן שועה עשוי לעזור לקדם עסקה. וגם: תמונת הצוות המקצועי לעונה הקרובה הושלמה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.06.21 - 10:05
תחילת כתבה

מכבי חיפה חידשה אמש (ראשון) את אימוניה בסגל חסר מאוד. רוב השחקנים הישראלים שוהים עדיין בחופשה, כמו גם הזרים. מיום ליום יצטרפו עוד שחקנים, כאשר בראשון הקרוב יפתחו האימונים באופן רשמי.

מוחמד אבו פאני טרם שב לאימונים וההערכה היא שבקרוב תגיע הצעה עליו מחו"ל. כרגע הסיכויים שימשיך במכבי חיפה אינם גבוהים, בטח אם יסרב להאריך את חוזהו המסתיים בתום העונה הקרובה.

בינתיים, במועדון בוחנים חלופות, בין היתר את קשר בית"ר ירושלים, עלי מוחמד, שנמצא על המדף. קשר נבחרת ניז'ר נרכש ממכבי נתניה ב-1.5 מיליון יורו ותחילה משה חוגג דרש יותר, אך מדובר בסכומים שהירוקים לא ישלמו.

לעומת זאת, בין הצדדים עדיין קיים חוב הקרוב למיליון יורו לאחר עסקת ירדן שועה, וייתכן שזה מה שיפשיר את הקרקע לעסקה נוספת בין המועדונים. בכל מקרה, למכבי חיפה יש אופציות זרות נוספות, אך העובדה שמוחמד כבר התאקלם בישראל ומשחק בה מ-2015 מקנה לו יתרון.

בתוך כך, לאחר שברק בכר חתם על חוזה לעונה נוספת ובהמשך עשו זאת עוזרו גיא צרפתי ומאמן השוערים גיא וייזינגר, הגיע תורם של מאמני הכושר, דרור שמשון ואורי הראל, לסכם על המשך דרכם. כמו כן, מאמן הכושר, ד"ר נאיל קלארק, שהובא בקדנצייה הקודמת, שב לאנגליה ולא צפוי להמשיך במועדון.