הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתחמשת: שכטר סיכם בב"ש, אנסה יחתום היום

המטרה הבאה של לוי - הרוש. יחליטו לגביו תוך 48 שעות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.06.21 - 07:11

הפועל באר שבע תפתח היום (ראשון) את האימונים לקראת העונה שבפתח והמשימות בקונפרנס ליג ובליגה המקומית. לשחקנים הזרים ניתנו עוד מספר ימי חופש, אבל למגרש היום יגיעו לא מעט פרצופים חדשים ביניהם רועי גורדנה, שחוזר לקדנציה שנייה, איאד אבו עביד, עמרי גלזר ואביב סולומון.

במקביל, הדרומיים מעלים הילוך בחלק הקדמי, כאשר יוג'ין אנסה יחתום היום וכמוהו גם איתי שכטר כשטיוטת ההסכם בין הצדים הועברה אתמול לתיקונים אחרונים. שכטר, שסיכם לעונה באמצעות סוכנו אבי נמני, ישתכר כ-150 אלף דולר. על מועמדותו של שכטר לבאר שבע פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

השלב הבא של רוני לוי הוא להציג רשמית את דור מיכה כשזה יקרה ככל הנראה בסוף החודש וכן להחתים את אריאל הרוש. אלונה ברקת והמנהל המקצועי, אליניב ברדה יודעים עד כמה לוי מעוניין בשוער, ובכל זאת הודיעו לסוכניו שהוחלט לקחת עוד יום-יומיים בטרם יחליטו רשמית אם לצרפו.

בבאר שבע יצטרכו להחליט מה לעשות עם החולצה מספר 10, שהייתה שייכת לז'וסוואה. כזכור בבאר שבע לא רצו שאחרי פרישתו של ברדה, שחקן אחר ילבש את החולצה אבל בסוף התרצו. אגב, למרות הודעת באר שבע על שז'וסוואה עבר ללגיה ורשה, הפורטוגלי טען בשיחות סגורות שהוא יעבור רק מחר בדיקות רפואיות וטרם חתם.