הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מחליפים סמל, שוב: האופציות של מכבי נתניה

הקהל התבקש לבחור בין ארבעה לוגואים. האפשרויות בפנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.06.21 - 14:33
תחילת כתבה

מכבי נתניה משנה את פניה, שוב. אחרי המחאה של האוהדים בנוגע לסמל החדש, היהלומים פרסמו היום (שלישי) ארבע אופציות לסמל חדש לבחירת הקהל והזמינה את המנויים להצביע למועדפת עליהם.

אוהדי מכבי נתניה דורשים מההנהלה של הקבוצה לדחות את אימון הפתיחה מיום ראשון הקרוב. הסיבה: צום י"ז בתמוז בפתח ולא מעט אוהדים של הקבוצה שומרי מסורת וצמים. יתרה מכך בסגל של נתניה משחקים שחקנים דתיים ובין היתר: אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, שיר צדק וחן עזרא.

גורמים בנתניה סיפרו כי יש נכונות להעביר את מועד אימון הפתיחה ליום אחר בשבוע הבא. בכל מקרה בחמישי הבא כבר נסגר משחק אימון מול מ.ס אשדוד.

בעניין אחר, פ.צ ציריך הביעה עניין בזלאטן שחוביץ', כאשר בנתניה רוצים למכור את המגן הסרבי אבל הצעה רשמית טרם הגיע. לגבי גבי קניקובסקי במועדון משוכנעים שימצא קבוצה באירופה. כפי שפורסם בערוץ הספורט, גנט בה משחק יונס מלדה עשויה לקלוט גם את קניקובסקי.

מלבד תאי בריבו, שמעדיף אופציות בחו"ל אין מועמד ישראלי אחר לחוד ובמידה ושחקן מכבי פ"ת בעונה החולפת לא יצטרף, יילכו בנתניה על חלוץ זר. בניגוד לקוון פרייטר, שקיבל 70 אלף דולר לעונה, התקציב שהושאר עבור חלוץ עומד על פי שניים והמטרה היא להביא חלוץ עם רזומה טוב.