הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דני עמוס: "בגלל הזקן אני לא בנבחרת ישראל"

צפו: שוער נתניה האשים את ההתאחדות בראיון ל'5 באוויר'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.21 - 20:00
תחילת כתבה

דני עומס הוכיח בעונות האחרונות כי הוא אחד השוערים המצטיינים בליגת העל, אולם לסגל נבחרת ישראל הוא לא זומן כבר שנים ארוכות. היום (חמישי) שחקנה של מכבי נתניה שפך את אשר ליבו בראיון ל'5 באוויר' שם דיבר על עתידה של מכבי נתניה, גבי קניקובסקי, עלי מוחמד וגם הסיבה המשונה, שלדעתו חרצה את גורלו בנבחרת.

"היה לי רומן מאוד ארוך עם הנבחרת אבל כנראה צריך להיות בזמן הנכון, במקום הנכון ועם המאמן הנכון", עמוס פתח את דבריו בציניות. "כל מאמן האמין בשוער אחר וכנראה אני אנדרייטד. בכל מקרה תמיד הלב שלי יהיה עם הנבחרת".

"אני אוסיף גם סקופ; נאמר לי באיזשהו מקום שזה בגלל הזקן. זימנו אותי פעם אחת כשאחד השוערים נפצע וגורם רשמי אמר לי שאני צריך להוריד את הזקן ודברים כאלה", הפתיע השוער. "לא אמרתי להם לא או כן בנוגע לכך. באתי לאימון לא מגולח ומאז אני לא בנבחרת. זה לפני התקופה של ווילי רוטנשטיינר. אם זה היה קורה היום חד משמעית זה לא היה נגמר אותו הדבר".

עמוס דיבר גם על כך שהוא 'עוף מוזר' בכדורגל הישראלי: "אני שמח שאני כזה. מבחינתי להיות נורמאלי זה משהו שהוא לא נורמאלי. זה אני ולמדתי לאהוב את עצמי וכנראה שגם בנתניה אוהדים את זה. שאפתי ליותר בקריירה ורציתי לעוף הכי גבוה שיש אבל קרו דברים בדרך כמו בחירות לא נכונות שלי".

על הציפיות מנתניה העונה אמר: "אני אחרי שבועיים של אימונים לא אצא בהצהרות, אני רוצה להתחיל את העונה, ליהנות מכדורגל ולשמח את הקהל. כל הציפיות האלה שמטפטפים זה רק משקל על הכתפיים ואין בו צורך. אנחנו לא רצים לאליפות ואנחנו יודעים את זה. הלוואי שאני אתבדה, אבל אין סיבה לשים משקל על הכתפיים בשלב הזה של העונה".