הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משה חוגג: "ניסיתי לרכוש את חמודי כנעאן"

בעלי בית"ר התעניין בקשר. וגם: מיכאל אוחנה סיפק עדכון לגבי מצבו: "רציתי לשחק והחמרתי את הבעיה. אטפל בה אחת ולתמיד"

תומר לוי
תומר לוי  15.07.21 - 15:09
תחילת כתבה

משה חוגג ממשיך להצהיר על המלחמה שלו בגזענות, ובזמן שהוא דיבר על הסיבות שהובילו לביטול המשחק בין בית"ר ירושלים לברצלונה, הוא גם חשף משהו נוסף שרלוונטי למאבק הזה.

"ניסיתי לרכוש את חמודי כנעאן. המלחמה בגזענות זה לא סיבוב אחד", הוא אמר. קשר מ.ס אשדוד, שגדל במכבי חיפה ועבר לקבוצה מעיר הנמל ב-2018, נחשב לאחד השחקנים הצעירים הטובים בליגת העל.

בעניין אחר, מיכאל אוחנה אמור להיות השחקן המוביל של בבית"ר בעונה הקרובה. אחרי ששחקנים מובילים עזבו, הקשר, שנרכש על ידי משה חוגג בסכום מוערך של כ-2 מיליון יורו עבור מחצית מכרטיסו, נחשב לאחד מהשמות הבולטים של הצהובים-שחורים בעונה הקרובה. יחד עם זאת, כרגע לא ברור עדיין אם אוחנה יפתח את העונה עם בית"ר.

מאז פתיחת האימונים של קומאן לפני שלושה שבועות, מיכאל אוחנה לא התאמן עם הקבוצה, אלא מתאמן בצורה פרטנית. הסיבה: אוחנה מתלונן על כאבים בברך (לא ברצועה הצולבת) ומתקשה להתאמן בצורה סדירה.

היום, אוחנה סיפק הבהרה לגבי מצבו: "יש לי בעיה שסחבתי איתי כל השנה שעברה, ועקב רצון לשחק לא טיפלתי בה לעומק והחמרתי את הבעיה. על מנת לחזור לעונה הזאת ברמה הכי גבוהה שאני יכול, החלטתי ביחד עם הצוות המקצועי לטפל בזה לעומק אחת ולתמיד.

אני משקיע את הנשמה שלי ועושה הכל על מנת לחזור חזק וטוב יותר מתמיד כדי שאוכל להחזיר לכם אהבה על המגרש. תודה לכולם, מעריך כל אחת ואחד מכם".