הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: איבאילו מרקוב חתם בהפועל חדרה

המגן השמאלי הצטרף לקבוצה, טרבזונספור מעוניינת בסיסה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.07.21 - 13:59
תחילת כתבה

הפועל חדרה יצאה ברביעי למחנה אימון בסרביה, ורושמת החתמה נוספת: היום (שישי) היא הודיעה רשמית על צירופו של איבילו מרקוב, מגן שמאלי בן 24 מבולגריה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. הוא מגיע מצרסקו סלו ועבורו זו יציאה ראשונה מבולגריה. 

במקביל, מי שזוכה להתעניינות מקבוצת הצמרת הטורקית טרבזונספור הוא הבלם, ג'ונתן סיסה שרשם עונה מצוינת. הבלם מחוף השנהב שהגיע לחדרה לפני שנתיים מקבוצת המילואים של מונאקו ונחשב לאחד הבלמים הטובים בליגה.

סיסה (24, 1.95) זכה העונה ב-69 מתוך 99 קרבות אוויריים, הוא דורג 13 בחילוצי כדור, תשיעי בחילוצי כדור בחלק ההגנתי וראשון בליגה באיומים שנבלמו. כשצורף לחדרה הוא סומן כאקזיט הבא אחרי פרדי פלומיין  וקווין טאפוקו ונכלל בסגל הרחב של הנבחרת האולימפית של חוף השנהב.

באתר הפופולארי "transfermarkt" הוא מוערך ב-800 אלף אירו והוא מוביל את שחקני הפועל חדרה. בינואר הייתה למועדון הצעה מאיחוד האמירויות שנדחתה מאחר וחדרה הייתה במאבקי התחתית והיועץ המקצועי, אורן גולן החליט שזה לא הזמן הנכון לוותר על הבלם הבכיר של הקבוצה.

אותה טרבזונספור רכשה לפני שלוש שנים את טוני וואקמה מהפועל ב"ש בסכום של 1.1 מיליון אירו, סכום שבחדרה לא יוכלו לסרב לו. בסגל של מחזיקת הסופר קאפ הטורקי ניתן למצוא שחקן נוסף מחוף השנהב, ג'רביניו שצורף לאחרונה מפארמה ועבר בארסנל וברומא.

עד כה טרם נעשתה פנייה רשמית ע"י המועדון הטורקי, אך במידה ותגיע בחדרה יצטרכו לשקול אותה בכובד ראש שכן מדובר בעוגן שלה בהגנה, אך מנגד זאת הזדמנות עבורה להעשיר את קופת המועדון ולהתחזק בשחקנים חדשים.