הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יונתן כהן הבהיר לראשי מכבי ת"א: "רוצה להתקדם", פיזה תשדרג הצעתה

חלוץ מכבי ת"א אמנם עודנו מתאמן עם הקבוצה, אבל הראש - כבר בתחנה הבאה. הצהובים מנהלים מו"מ עם חלוצים וקשרים, פערים עם בלננשש על קאסיירה. שיפור במצבו של דן גלזר

תומר לוי
תומר לוי  19.07.21 - 08:57
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ממשיכה להתכונן לקראת סוטייסקה, ובמקביל - מתמודדת גם עם סאגת יונתן כהן: החלוץ, שהפך לשחקן הבולט של הצהובים בשנתיים האחרונות, העביר מסרים לגורמים שונים במועדון, לפיהם הוא מעוניין להתקדם, ולעבור לאירופה.

המועמדת הראשית היא, כמובן, פיזה האיטלקית שצפויה להגיש הצעה נוספת ומשודרגת לכהן. החלוץ מתאמן בצורה פנטסטית, נכון להיום, והוא נותר דמות חיובית מאוד בחדר ההלבשה של מכבי, אבל המגמה נותרה בעינה, וכך גם הרצון שלו שאינו משתמע לשני פנים.

לצד כל אלה, נמשכים המאמצים להשיג רכש. בקבוצה מנהלים משאים ומתנים מול מספר חלוצים וקשרים, על מנת לסגור. נכון לשלב זה, הפערים מול בלננשש הפורטוגלית על מתיאו קאסיירה עדיין גדולים מאוד.

באשר למפגש מול המונטנגרים, מצבו של דן גלזר משתפר והולך - ונראה כי לפחות באימונים האחרונים, הוא מרגיש מצוין. ייתכן שהטיפולים המיוחדים עשו את שלהם. גם אנריק סאבוריט צפוי להיות כשיר ליום חמישי. עדן קארצב חזר לאימונים מלאים.