הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עכשיו זה סופי: יונתן כהן לא ייצא עם מכבי תל אביב למשחק בסלובקיה

הסאגה עולה מדרגה: בצל הדיווחים על המעבר המתקרב לפיזה, כוכב הצהובים ששוב התאמן בצד, לא ייקח חלק במפגש האירופי מול טרנבה. עוד קודם לכן, הבהיר בפוסט: "הגיע הזמן להתקדם"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.08.21 - 20:35
תחילת כתבה

סאגת יונתן כהן עולה מדרגה. ברקע המעבר האפשרי לפיזה, והדיווחים על כך שהמהלך הולך ומתקרב, כוכב מכבי תל אביב שוב התאמן בנפרד. בעקבות זאת, הערב (שלישי) נודע שהחלוץ לא ייצא עם חבריו לסלובקיה.

כזכור, תקופה עמוסה במיוחד עברה על יונתן כהן, שלא הורשה להתאמן עם חבריו גם אמש. אחרי שבמכבי תל אביב טענו כי השחקן התלונן על כאבים בשריר, על אף שיום קודם התאמן כרגיל, כהן עצמו הגיב לסערה בפוסט: "מרגיש שזה הזמן שלי להתקדם, לא אתן למכשולים לעצור אותי".

"אני שחקן מכבי מגיל 6", הוסיף כהן. "תמיד הייתי ותמיד אהיה מכביסט בכל גופי, ולכן אני חייב לעצור את מחול השדים שקורה כאן בימים האחרונים. מהיום שאני זוכר את עצמי זה רק מכבי. גדלתי במשפחה של מכביסטים ועל ערכי המועדון צמחתי. מעולם לא רציתי או האמנתי בצעדים קיצוניים ובטח שלא לעורר אנטיגוניזם, לא בתוך הקבוצה ולא מחוצה לה. תמיד אבחר בדרכי נועם".

"בהזדמנות זו, אשמור לעצמי תהליכים פנימיים שהתנהלו והתעקשתי בכל הזדמנות שייעשו על הצד החיובי והמכבד ביותר", הוסיף הקיצוני שמבוקש בליגה השנייה באיטליה. "כל כדורגלן צעיר יודע שהחלום הכי גדול הוא לצאת לאירופה וכשמגיעה הזדמנות, צריך לקחת אותה בשתי ידיים. לנצח אודה ואעריך את מה שקיבלתי מהמועדון. עברתי עם מכבי חוויות שלא חשבתי שאחווה בחיים. הגשמתי כל יעד שהצבתי לעצמי, אליפויות, גביעים ועוד יעדים אישיים. עכשיו אני מרגיש שהגיע השלב להתקדם".

כהן המשיך: "קריירה של כדורגלן היא קצרה וצריך למקסם אותה ככל הניתן, מקצועית וכלכלית. אני משתדל לא להקשיב לרעשי רקע, אבל אין לי ברירה. אני רוצה לפרוץ ולא יכול לתת למכשולים שניצבו בדרכי לעצור אותי. אני בן 25, ההזדמנויות הולכות ומצטמצמות. האוהדים בשבילי היו ויהיו כמו אוויר לנשימה. הבית שלי תמיד יהיה מכבי תל אביב".

"הכי קל להקשיב לרחשים ולהגיד 'הראש שלו לא פה והוא כבר באיטליה', אבל אני פה והייתי פה", כהן סיכם. "הראש רוצה להתפתח ולהתקדם. לא על חשבון, ולא נגד. יש אדם מאחורי השחקן ומה שקורה הוא טבעי ולגיטימי. מקווה שאקבל את מלוא ההבנה והתמיכה מהקבוצה שנתנה לי ונתתי הכל בשבילה. אוהב אתכם".