הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי נתניה בדקה את האפשרות לצרף את ג'ון אוגו

היהלומים גיששו אצל אקס ב"ש. אכזבה מההדחה מגביע הטוטו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.08.21 - 06:38
תחילת כתבה

מכבי נתניה רשמה אמש (רביעי) הפסד מאכזב מבחינתה להפועל ת"א (2:1), זאת למרות שייצרו יותר מצבים. התוצאה הזו סתמה את הגולל בכל הקשור לכרטיס לחצי גמר גביע הטוטו. כמו כן, הקבוצה בדקה את האפשרות להחתים את אקס הפועל באר, ג'ון אוגו.

ריימונד אטפלד ביצע רוטצייה רחבה ולא כלל בהרכב את דני עמוס, שיר צדק, גבי קניקובסקי, איהאב אבו אלשיך ואיגור זלאטנוביץ'. במקומם, בחר ההולנדי להעניק הזדמנות לרותם קלר, עידו וייר, נפתלי בלאי, רז כרמי ואבובקר דומביה שלא מרבים לקבל דקות.

הקפטן, אלמוג כהן סיכם את המשחק: "הם נהיו ה'מנחוס' שלנו, מקווה שבליגה נוציא אותם מהעניינים. נמשיך בדרך שלנו, נהיה קבוצה חזקה וטובה. זה די קשה, הלחות מאוד גבוהה ואתה מפסיד המון מינרלים תוך כדי המשחק - השרירים מתכווצים. זה לא קל, אבל בוא נעבור את בית"ר בראשון ונתרכז בדבר האמיתי בליגה".

ריימונד אטפלד הוסיף: "זה מאכזב, מטעות טפשית בפיגור נאבקנו לחזור למשחק והצלחנו. שלטנו במשחק והגענו למצבים, אבל נצטרך להתמודד עם זה.  רוטציה? זה הכרחי כי הלו"ז קשוח לשחקנים בתחילת העונה. נצטרך לשמור על כולם, זה אומר שכולם יקבלו צ'אנס".

בתוך כך, לאתר "ערוץ הספורט" נודע כי לאחרונה במכבי נתניה גיששו אצל אקס הפועל ב"ש, ג'ון אוגו. הקשר הניגרי בן ה-33 הוא שחקן חופשי לאחר שעזב את אל אדלה מערב הסעודית. משחקו הרשמי האחרון היה במארס 2020.