הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו רוצים להיאבק על מקום באירופה"

בהפועל ת"א הציבו רף לקראת פתיחת העונה. קולו ואזולאי צפויים להיות כשירים למשחק מול אשדוד

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.08.21 - 09:00
תחילת כתבה

דריכות גדולה בהפועל תל אביב לקראת משחק הפתיחה של העונה מול מ.ס אשדוד מחר (שבת) באצטדיון בלומפילד. אחרי העונה הקודמת שהייתה מלאה במאבקי תחתית, במועדון האדום הציבו רף גבוה לעונה הנוכחית.

"אנחנו רוצים להיאבק על מקום באירופה ולא רק להתברג בפלייאוף העליון", אמר גורם בכיר במועדון. "אחרי שלוש הגדולות, יש לנו את חומר השחקנים הטוב ביותר ולדעתנו הוא יוכל לעמוד במשימה הזו".

מבחינת ההרכב, סיאנדה קולו שנזקק לתפרים במשחק מול מכבי חיפה בתחילת השבוע הצליח להתאמן אתמול והוא צפוי להיות כשיר. אם הוא ישלים את האימון המסכם הוא צפוי לפתוח לצידו של אדי גוטליב. גם שלומי אזולאי הקשר, שסבל מרגישות בשריר הארבע ראשי, ככל הנראה יהיה כשיר להתמודדות ואולי אף יפתח ב-11.

כזכור, ניר קלינגר לא יוכל לעמוד על הקווים בשל העונש שספג עקב אירועי גמר הגביע. סלים טועמה ידריך את השחקנים. בכל מקרה, נראה שקלינגר מתלבט בעיקר לגבי החלק הקדמי. לוסיו מריניאו ישחק כחלוץ שפיץ, כשעידן ורד, אושר דוידה ופארליי רוסה נאבקים על שני המקומות הנוספים. לפי משחקי גביע הטוטו המאמן צפוי לתת את הקרדיט לוורד ורוסה.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; בן ביטון, אדי גוטליב, סיאנדה קולו, דורון ליידנר; שי אליאס, דן איינבינדר, שלומי אזולאי; עידן ורד (אושר דוידה), פארליי רוסה ולוסיו מריניאו.