הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוסר מזל: נטע לביא נפצע בשוקית וייבדק

קשר מכבי חיפה התלונן על כאבים. בכר: "ככל שיעבור הזמן נראה קבוצה התקפית יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.21 - 22:49

ככה חוזרים מפגרה. מכבי חיפה שמה מאחוריה את ההפסדים האחרונים לאוניון ברלין והפועל באר שבע, ובמחזור השישי של ליגת העל השיגה ניצחון 1:4 משכנע באצטדיון טדי מול הפועל ירושלים. אמנם העולה החדשה כבשה את השער הראשון שלה העונה דווקא מול הירוקים, אבל היא נראתה רע רוב ההתמודדות והעליונות של הקבוצה מהכרמל עשתה את ההבדל.

במקביל לחגיגות, מכבי חיפה ספגה גם קצת חדשות רעות. נטע לביא נפצע בשוקית, לאחר שהחלים משבר שגרם להיעדרות ארוכה. הוא התלונן על כאבים וייבדק.

"שום דבר לא קל, אבל אין למי לבוא בטענות ב-1:4", אמר ברק בכר בסיום. על המצטיין, מחמוד ג'אבר, הוא אמר: "מאימון ראשון אני רואה שחקן עם איכויות. הוא שיחק עם ביטחון והיה ממושמע. הערב המשימה שלו הייתה להצטרף קדימה, שמח שעשה את זה. עשינו שינוי אחרי עומס ולחץ, לא היה זמן לעבוד על דברים, אנחנו רוצים להיות יותר התקפיים ולשלוח יותר שחקנים קדימה. היום עשינו את זה, מחפשים המשכיות בזה. עבדנו על זה, ניתחנו את הדברים, ככל שיעבור הזמן נראה קבוצה התקפית יותר, היום ראו כיוון טוב יותר התקפית".

המצטיין, ג'אבר, הוסיף אחרי שריקת הסיום: "שמח על הניצחון היום, תודה לקהל שתמך והגיע. כן, האמנתי בעצמי מההתחלה. שמח על התקדמותי, כל דקה שאני מקבל אעבוד הכי קשה שיש. מלכתחילה האמנתי בעצמי, אני מתמודד עם השחקנים הכי טובים בארץ וכל יום לומד מהם".

"התוצאה לא משקפת", אמר בסיום זיו אריה, המאמן המפסיד. "משחק הגנה רך, זה קצת יותר מדי. היו לנו דקות טובות, ממשיכים הלאה. היה ברור שיהיה לנו קצת קשה להחזיק קצב גבוה והם הגבירו בחצי השני. עברו שישה מחזורים באלף התנצלויות, הדרבי לא שיקף כי קרסנו מנטאלית. מול מכבי ת"א לא הצלחנו לתת שתי מסירות ובשאר המשחקים שיחקנו כמו שרצינו".

המאמן המשיך עם ניסיונות להסביר מה לא עובד: "יש פה הרבה שחקנים צעירים ו/או שנה ראשונה בליגת העל. אנחנו רוצים לנצח כל הזמן, בלומפילד, טרנר... נמשיך בדרך שלנו ונקווה לטוב. לא מרוצים ממחיאות כפיים, צריך נקודות. איך נשארים בליגה? כדורגל יפה, צריך לתת גולים, לספוג פחות. מאמין שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בליגה, אנחנו לא יודעים משהו אחר חוץ מלנתח טעויות. אם נמשיך ככה, התוצאות יגיעו".