הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לבקוביץ': "מגיעה לי ההזדמנות בנבחרת"

שוער חדרה: "מרגיש שמתעלמים ממני כי אני בא ממועדון קטן"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.10.21 - 21:21
תחילת כתבה

הפועל חדרה רשמה ניצחון שלישי ברציפות הערב (ראשון), כשגברה 0:1 על קרית שמונה. מי שפעם נוספת היה אחד המצטיינים בקבוצה של מנחם קורצקי הוא השוער, רובי לבקוביץ', שרשם מספר הצלות נהדרות. בסיום המשחק השוער ענה לשאלות התקשורת.

"סגן איש המשחק? לא יודע, ראיתי 11 לוחמים במגרש קשה. עשיתי עבודה טובה אבל אנחנו 11 לוחמים" אמר השוער והמשיך, "ידענו שהמשחק הולך להיות מאוד קשה, היו לנו פציעות ולא היה שבוע נורמלי. היה לי מאוד קשה, איבדנו את גוסטבו (מרמנטיני) שהוא סופר משמעותי אבל ידענו לכפר על זה. השגנו 3 נצחונות רצופים ואני מאוד מאושר".

לגבי השאלה האם הוא צריך להיות מזומן לנבחרת הוא השיב: "בכל ראיון שואלים אותי. יש מאמנים לנבחרת, אני לא יודע כמה עוקבים אחרי הפועל חדרה, אין לי מושג. אני מרגיש שיש לי רצף של עונות טובות ואני חושב שמגיע לי להוכיח בנבחרת שאני ראוי", הוא המשיך, "במקום מסוים, זה מרגיש התעלמות כי אני בא ממועדון קטן".

מאמן חדרה, מנחם קורצקי, היה מרוצה מקבוצתו בסוף המשחק: "נצחון חשוב מאוד. מי שמבין את מה שקורה בליגה היה מבין שזה נצחון מאוד חשוב, ברחנו היום בריחה טובה מהתחתית". על המשחק עצמו הוא אמר: "לא פתחנו טוב אבל בחצי השני נראינו טוב יותר והבקענו שער, יכולנו גם להכפיל. מאוד מאושרים בסופו של דבר מהניצחון".

מאמן קרית שמונה, עמיר נוסבאום נשמע מאוכזב מאוד בסיום: "משחק אדיר שלנו מכל הבחינות, סגרנו אותם, הגענו למצבים. אחרי הפסד כזה אני מבכה את ההפסד ולא יכול לכעוס, זה מבאס".  על חבשי, שהורחק בדקה ה-90: "עשה משחק מצויין וכל העונה הוא מהטובים שלנו. לא היה לו חמצן בראש אני מניח, היה עדיף לתת לו אחד על אחד מול השוער. יש לנו סגל טוב ונסתדר עם מה שיש".