הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוטבול מנג'ר: סימולציית מונדיאל

מי תנצח, רוסיה או ערב הסעודית? נתנו למשחק להחליט

מתן שקרוב  14.06.18 - 13:40

פוטבול מנג'ר, למי שאינו מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת והאפשרית ביותר. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. החלטנו לתת למשחק להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק.

בעוד כמה שעות זה קורה, ובעיטת הפתיחה תישמע במוסקבה למשחק בין רוסיה לערב הסעודית שייפתח את מונדיאל 2018 בשעה טובה ומוצלחת אחרי ארבע שנים של ציפייה אינסופית. אנחנו ממשיכים לנסות ולחזות את תוצאות המשחקים גם במונדיאל הזה כמו שעשינו בליגת העל, ויוצאים לדרך כמובן עם משחק הפתיחה.

נבחרת רוסיה תגיע ללא כוכבה הגדול, קוקורין,  אבל עם גב עצום מהקהל הפטריוטי מאוד שינסה לדחוף אותה אל עבר ניצחון ראשון למרות היכולת החלשה. הסעודים שבדרך כלל לא מצליחים יותר מדי, שלחו שחקני מפתח בנבחרת לספרד לקראת המונדיאל והם ינסו להיות הסוס השחור שגונב את ההצגה.

הסימולציה נפתחה ברוגע, אבל דווקא אחד השחקנים הלא כל כך מוכרים בנבחרת הרוסית – אלכסיי מירנצ'וק שאמור לפתוח בהתקפה לצידו של סמולוב היה זה שכבש את שער היתרון מכדור קרן שהרים אליו גולובין, הכוכב החדש של נבחרת רוסיה. הרוסים יפתחו ככל הנראה עם חמישה קשרים דבר שיוביל לשליטתם במשחק, והדבר הזה היה ניכר גם בסימולציה כשכבר במחצית הם בעטו 10 פעמים לכיוון השער הסעודי.

על אף השליטה הרוסית במשחק הייתה זו דווקא ערב הסעודית שהשוותה עם פתיחת המחצית השנייה אחרי טעות קשה של אקנפייב. הנבחרת הרוסית תצטרך ללחוץ חזק מאוד על מנת להצליח להוציא משהו מהמשחק הזה, ובסימולציה שלנו זה בדיוק מה שקרה אף על פי שגם השער השני הגיע ממצב נייח. היה זה יורי ז'ירקוב הוותיק שירה פצצה מקצה הרחבה וקבע 1:2 רוסי.


עד הסיום לא השתנתה התוצאה ויש לא מעט אנשים ברוסיה שבוודאי קונים את התוצאה הזו לאור היכולת החלשה של הנבחרת. דבר אחד בטוח, גם המשחק הזה יהיה מעניין מאוד למרות שהנבחרות לא הכי אטרקטיביות. נשאר לי רק לאחל לכם חג מונדיאל שמח ומלא בכדורגל טוב.