יוביסופט מפתחת משחק חדש של מלחמת הכוכבים

בחברה מבטיחים: "עולם פתוח ועלילתי". ומה יהיה עם EA שעדיין מחזיקה בזכויות למותג הפופולארי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.21 - 14:21

תגיות: star warsיוביסופט

תחילת כתבהחברת יוביסופט מכריזה כי היא מאחדת כוחות עם Lucasfilm, החברה שמחזיקה בזיכיון של "מלחמת הכוכבים", וכעת שיתוף הפעולה הזה יניב משחק חדש ביקום של המותג הפופולארי. מצד יוביסופט נמסר כי המשחק חדש "יתקיים בעולם פתוח. והוא יהיה משחק עם סיפור שמקודם ע"י העלילה".

הסטודיו שיפתח את המשחק יהיה Massive Entertainment שבבעלות יוביסופט, שעבד על סדרות מוכרות The Division או Far Cry. מצד ג'וליאן גירייטי, במאי המשחק נמסר: "זהו יקום שאנחנו מאוד אוהבים ומעריכים, ואנחנו רוצים לעשות צדק עם המשחק והסיפור, ולהעניק למעריצים חוויה ומסע שישארו איתם למשך שנים".
תאריך שיחרור למשחק עוד לא נחשף, ולמעשה מדובר רק בהכרזה ראשונית על הכותר. נכון לעכשיו Massive Entertainment מגייסת כוח אדם לפרוייקט החדש. סביר להניח כי המשחק לא ישוחרר בשנה הקרובה ולא הבאה, אך ההכרזה על משחק חדש של מלחמת הכוכבים ע"י מפתחת מנוסה נוספת משמחת לא מעט שחקנים ברשת.

מדובר בחדשות מסקרנות, מכיוון ועד היום חברת EA היא זו שהחזיקה בזכויות ובאפשרות ליצור משחקים שמבוססים על מלחמת הכוכבים. היא שיחררה את Star Wars: Fallen Order ו-Squadrons במהלך השנתיים האחרונות, אך לא מעט שחקנים רצו לראות מה מפתחות נוספות מסוגלות להביא לשולחן.

חשוב לציין שלמרות ש-Lucasfilm הרחיבו את שיתוף הפעולה שלהם גם לחברות אחרות, מ-EA נמסר כי היא תמשיך ליצור משחקים בגלקסיות רחוקות מאוד, והיא מחזיקה בזכויות למותג עד שנת 2023.