הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דני אבדיה יקבל תפקיד גדול יותר העונה"

מאמן וושינגטון הכריז. הישראלי: "קיץ לא פשוט, אבל מוכן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.10.21 - 20:22
תחילת כתבה

דני אבדיה יוציא השבוע לדרך את עונתו השנייה ב-NBA במדי וושינגטון וויזארדס. בינתיים, הנציג הישראלי בליגה הטובה בעולם ערוך ומוכן לטיפ אוף הראשון שיעלה לאוויר נגד טורונטו רפטורס בלילה בין רביעי לחמישי. עד אז, הוא ענה לשאלות במסיבת עיתונאים שקיים היום (שלישי).

"מרגיש מוכן לקראת העונה. העברתי את הקיץ בשיקום ועבדתי קשה מאוד. אני מצפה להתחיל", פתח את דבריו ומיד התייחס למצבו של שותפו לקבוצה, בראדלי ביל, שטרם התחסן: "אני תומך בו לא משנה מה, גם אם הוא לא יהיה איתנו בגלל עניין החיסונים. אנחנו מאמינים בו, בסוף היום הוא המנהיג שלנו. אנחנו צריכים אותו גם אם הוא מחוסן וגם אם לא".

במקביל, מאמנו של אבדיה, ווס אנסלד ג׳וניור, התייחס למה שצופן העתיד לישראלי וסיפק הצהרה: "דני יקבל תפקיד יותר גדול ברוטציה העונה".

מוקדם יותר היום, גם ביל עצמו התייחס לישראל: "המשחק מאט בשבילו. אנחנו רוצים לשלב אותו יותר בשני צידי המגרש. לאתגר אותו בהגנה כי יש לו את הגודל לשמור על שחקני 3-4 מגוונים", ביל סיפר לעיתונאים בארה"ב, "בהתקפה הכדור יהיה אצלו יותר. בדיוק קצת ירדתי עליו שיהיה יותר אגרסיבי. שמח שהוא בריא. מקווה שיתחיל טוב עונה שניה - אני אהיה שם לדחוף אותו".

בינתיים, בארה"ב גם דיווחו שהישראלי ושותפו לסגל, אנתוני גיל, ביקשו מחלק מצוות האימון להישאר לאחר האימון שנערך אמש על מנת להמשיך לעבוד. הישראלי שם דגש על שיפור היכולת שלו להתמודד בהגנה מול מספר עמדות.

כזכור, הבוקר וושינגטון מימשה את האופציה על אבדיה שימשיך לשנה שלישית ב-DC. שכרו של הפורוורד בעונה הבאה יהיה 4,916,160 מיליון דולר. לצורך ההשוואה, שכרו של כספי בעונה השלישית ב-NBA היה 1,341,960.