הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ספגנו בגלל עייפות, פערי הכושר ניכרים"

רגשות מעורבים במכבי חיפה אחרי ה-1:2 בטביליסי: כעס בשל הטעות בהגנה, לצד מחמאות על היכולת של רז מאיר ודולב חזיזה. מוחמד צפוי לפתוח באלוף האלופים, גם מאור לוי ודהן בתמונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.07.21 - 06:30
(באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה)
(באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה)
תחילת כתבה

רגשות מעורבים במכבי חיפה, לאחר הניצחון אמש (חמישי) 1:2 על דינמו טביליסי במסגרת סיבוב המוקדמות השני של ה"קונפרנס ליג". מצד אחד מרוצים במועדון כי הקבוצה התאוששה מההדחה מליגת האלופות, אך השער המאוחר נותן לגיאורגים תקווה לקראת הגומלין ומשאיר את הקרב על הכרטיס לשלב הבא פתוח.

שוב מכבי חיפה ספגה מטעות בהגנה וממצב נייח כפי שקרה לה במשחק הראשון נגד קייראט. מלבד זאת, מוחמד אבו פאני ספג כרטיס צהוב שלישי במסגרות האירופיות והוא יעדר מהגומלין כמו גם עלי מוחמד.

בוגדן פלאניץ' שסבל השבוע מוירוס לא הצליח לסיים 90 דקות והוחלף לקראת הסיום. ארבע דקות לאחר החילוף, הירוקים ספגו את השער המצמק. בסיום הבלם הסרבי היה תשוש ועצבני בעקבות ספיגת השער.

בחיפה טענו: "קיבלנו שער בגלל עייפות, הלכנו אחורה. פערי הכושר ניכרים וצריך להתמודד עם זה". רמי גרשון ספג ביקורת בשבוע שעבר, אך אמש גילה יכולת משופרת ואף מנע שער בדקות הסיום.

דולב חזיזה בלט בעמדתו הטבעית ורשם בישול נפלא לעומר אצילי, שחקן ההתקפה הטוב ביותר של הירוקים עם פתיחת הקמפיין האירופי. אמש הוא כבש את שערו השני וזכה לפרגון מחזיזה ברשתות החברתיות: "ווינר נולד ווינר".

גם למגן הימני, רז מאיר היה משחק טוב והוא רשם בישול לדין דוד. מאיר צפוי לפתוח גם ב"אלוף האלופים" בשל הפציעה של ריאן סטריין. במכבי חיפה היו מרוצים מהשער שכבש דוד ומקווים שהשער יתן לו בטחון. הוא עשוי לפתוח בראשון. במועדון אמרו: "עשינו לעצמנו חיים קשים עם השער שספגנו, אבל נעשה את העבודה בסמי עופר. במגרש שלנו, עם הקהל שלנו".

הירוקים ינחתו היום בישראל ומחר יקיימו את האימון המסכם לקראת המשחק נגד מכבי ת"א בראשון, ממנו יעדר דולב חזיזה זכר להחלטת בית הדין. עלי מוחמד, שיעדר מהגומלין צפוי לפתוח, כאשר גם אורי דהן ומאור לוי שנכנסו אמש כמחליפים נמצאים בתמונת ה-11.