אורן ניסים חתם בהפועל רמת גן: "זה אתגר"

החלוץ הוותיק מצטרף למוליכת הליגה הלאומית לחצי שנה, עם אופציה לנוספת. "מודה לרמת השרון", אמר

אבישי תורג'מן  26.01.12 - 18:01
ניסים. יורד כדי לעלות?
ניסים. יורד כדי לעלות?
תחילת כתבההחלוץ אורן ניסים החליט ביחד עם הנהלת עירוני רמת השרון על פרידה, והשחקן בן ה-35 יגיע למוליכת הליגה הלאומית, הפועל רמת גן. ניסים חתם ברמת גן לחצי עונה עם אופציה לשנה נוספת.

השחקן העיד על הקירבה וההערכה שלו לקבוצה ולהנהלה שלה והסביר את הסיבה לעזיבה: "אני מאוד מחובר לקבוצה הזו ולמערכת, המועדון מאוד יקר לי. אני מודה למאיר יצחקי וגם לראש העיר, אבל בתקופה האחרונה הרגשתי שאני לא מקבל מספיק דקות ואחרי שהגיע השחקן הזר הבנתי שצריך לעזוב". לגבי הבחירה בהפועל רמת גן הוא הוסיף: "הגעתי לשם כי הבנתי שמבחינת חשיבה וניהול יש דמיון בין הקבוצות, ובנוסף אני חושב שהפועל ר"ג זה לא עוד מועדון, בונים שם משהו טוב וזה אתגר בשבילי".

ניסים נדד ברחבי המדינה, כאשר החל את הקריירה בצפרירים חולון. בין היתר הוא שיחק בהפועל חיפה, עימה זכה באליפות ב-1999, בבני יהודה, אשדוד (בשתי קדנציות), אחי נצרת, מכבי נתניה והפועל כפ"ס. כשירד לליגה הלאומית להפועל ב"ש במשך שנתיים הצליח לעלות עימה ליגה ואת אותו דבר הוא עשה ברמת השרון. כך, למעשה, הצדיק את הכינויים שהודבק לו: "שועל קרבות" ו"קבלן עליות".

עם רמת השרון הספיק להגיע לחצי גמר גביע המדינה ב-2010, נגד הפועל ת"א, ולזכות בשנה שעברה בגביע הטוטו לאומית. בתקופה בה שיחק ברמת השרון הוא הבקיע מעל 30 שערים.

הדפס