יחזקאל מונה למאמן הרצליה במקום טלקר

המאמן שכמעט העלה את הקבוצה לליגת העל ביקש להשתחרר, שיימן הסכים ומינה את אקס ראשל"צ ורמה"ש. הבעלים על האפשרות שהמאמן העוזב יחליף את קלינגר: "אאחל לו בהצלחה אם הוא יגיע להפועל חיפה"

זיו אברג'יל  25.11.12 - 19:40
יש מחליף. ניסן יחזקאל (קובי אליהו, וואלה)
יש מחליף. ניסן יחזקאל (קובי אליהו, וואלה)
תחילת כתבה

רק היום (ראשון) בצהריים ביקש עופר טלקר להשתחרר ממכבי הרצליה, ואחרי מספר שעות, אריאל שיימן הודיע כי הוא נענה לבקשה, ומינה במקומו את ניסן יחזקאל, שפוטר מוקדם יותר העונה מעירוני רמת השרון.

"אנחנו ארבע שנים ביחד ואנחנו מעריכים אחד את השני", אמר אריאל שיימן בתגובה לבקשתו של טלקר. "אנחנו הקבוצה מספר 2 מבחינת התקציב ואי אפשר להחלף שחקנים כרגע. עופר לוקח אחריות".

כזכור, עופר טלקר הוזכר כמועמד להתמנות לתפקיד מאמן הפועל חיפה אם ניר קלינגר לא ימשיך בתפקיד לנוכח התוצאות המאכזבות של המועדון, ולא מן הנמנע כי צעד זה הגיע בעקבות רצונו להיות פנוי אם וכאשר תגיע הצעה מהמועדון איתו זכה באליפות כשחקן. "גם אם הוא יילך לעבוד בהפועל חיפה, אני אאחל לו הצלחה", אמר יו"ר הרצליה בעניין זה.

ובתוך כך, שיימן לא בזבז זמן ומינה את ניסן יחזקאל למאמן החדש. יחזקאל, שלפני שנתיים העלה את ראשל"צ מהלאומית לליגת העל, פוטר באמצע העונה שעברה ע"י בעלי ראשל"צ רביב ספיר. בתחילת העונה הוא מונה למאמן רמת השרון, אבל עזב אחרי מספר מחזורים, בעקבות עזיבתו של מאיר יצחקי היו"ר. יחזקאל עצמו אמר בתגובה למינוי: "אני שמח על השידוך עם מכבי הרצליה. שני הצדדים הראו נכונות לשתף פעולה. אני מלא מוטיבציה ורעב לאמן, וכבר מחכה לאימון הבוקר מחר".

הדפס