חזר הביתה: אסי בלדוט חתם לעונה בבני יהודה

פרסום ראשון. הקשר, ששיחק 13 שנים בקבוצה, יירד ללאומית וילבש שוב כתום. ביום שלישי: אימון פתיחה

רועי זריהן  30.06.14 - 14:30
בלדוט חוזר לנשק את הסמל של מועדון הבית
בלדוט חוזר לנשק את הסמל של מועדון הבית
תחילת כתבה

פרסום ראשון: אסי בלדוט חזר לבני יהודה. היורדת לליגה הלאומית בונה את הסגל שלה לעונה הקרובה, כשהמטרה הברורה היא חזרה לליגת העל בתוך שנה אחת בלבד. הרכש החדש שלה מוכר מאוד לאוהדים, אחד שלמעשה גדל במועדון. בלדוט, שבילה 12 וחצי עונות בבני יהודה, חתם היום (שני) לעונה וישוב ללבוש כתום.

היום התקיימה פגישה מכרעת בין הצדדים, בה בלדוט סגר את כל תנאי חוזהו וחתם רשמית על החוזה, כשהוא מצטרף רשמית למאבק להחזיר את הקבוצה מהשכונה לליגה הבכירה. זה לא סוד שהירידה ללאומית פגעה קשות במצב הרוח בבני יהודה, ובעיקר של האוהדים שחוו משבר זהות גדול עם המועדון. הגעתו של בלדוט,
כך מקווים בבני יהודה, תתרום רבות לחיבור מחדש עם הקהל.

בלדוט, כאמור, שיחק כמעט 13 שנה בקבוצה הבוגרת של בני יהודה והוא ללא שום ספק אחד הסמלים הגדולים של הקבוצה בעשור האחרון. הקשר, שיחגוג בקרוב 33, הוא הרכש הראשון של יוסי אבוקסיס לקראת העונה הקרובה.

שיחה מכרעת נוספת תתקיים מחר בין משה דמאיו וכפיר אדרי, שצפוי להתמנות למשנה למנכ"ל, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. למעשה, אדרי יהפוך ליד ימינו של דמאיו. אם וכאשר וימונה. במהלך העונה הקרובה אדרי אמור ללמוד מדמאיו את רזי התפקיד, כאשר הכוונה היא למנות את אדרי למנכ"ל בעונה שלאחר מכן ולאפשר לדמאיו להתפנות לתפקידיו הנוספים במועדון.

מיד אחרי בלדוט, בני יהודה ביצעה עוד החתמה וצירפה את דור דוידי, שישמש שוער שני לדלה איינוגבה, במקומו של תום אלמדון. מחר (18:00), בני יהודה תפתח את העונה באופן רשמי, באימון שיתקיים בשכונת התקווה ויהיה פתוח לקהל הרחב. כ-500 אוהדים כתומים צפויים להגיע למתחם.

הדפס