יפרח בלאומית? ברק משה חתם בהפועל ירושלים

הקשר, שעזב את בית"ר, מצא בית חדש. סלמן עמר: "הרווחנו שחקן רעב"

זיו אמויאל  27.08.14 - 11:49
מצהוב לאדום. ברק משה
מצהוב לאדום. ברק משה
תחילת כתבההפועל ירושלים ביצעה השבוע את אחת ההחתמות המשמעותיות שלה בקיץ הנוכחי, כאשר צירפה את ברק משה שמגיע מבית"ר ירושלים. הקשר המוכשר (23), שמתאמן כבר חודש במדי האדומים, שותף בעונה שעברה במדי הצהובים-שחורים ב-11 משחקים בלבד ולא מצא את מקומו. עכשיו נדמה שאצל היריבה העירונית בליגה הלאומית הוא יוכל לפרוח מחדש.
 
מאמן הפועל ירושלים, סלמן עמר, התייחס להגעתו של משה לקבוצה ואמר לאתר ערוץ הספורט: "אנחנו מאוד שמחים שברק חתם אצלנו, מקווים שהוא יחזור לבמה הראשית של הכדורגל דרך הפועל ירושלים ויעזור לנו לעשות עונה טובה. הרווחנו שחקן רעב שזה הדבר הכי חשוב לי. ברק מכיר את חדר ההלבשה ואת השחקנים. הוא לא צריך זמן התאקלמות".
 
אוהדי הפועל ירושלים הגדירו את המעבר של משה "לצד הנכון של העיר". עמר: "לא מתעסק בדברים האלה, אני יודע שקיבלתי שחקן טוב מאוד ולא משנה לי באיזה צד הוא נמצא. אנחנו נגיע מוכנים לפתיחת הליגה ואני רחוק מלהיות מודאג או לחוץ מהתוצאות במשחקי ההכנה ובגביע הטוטו. משחקי הכנה נועדו להתכונן, עד הליגה נהיה בסדר גמור".
 
ברק משה מצטרף לשישה שחקני רכש נוספים שהגיעו להפועל ירושלים בשבועות האחרונים: דניאל בורחל, אור אלקבץ, רוסלן ברסקי, חסוס באלדצ'יני, גיא כהן ואלירן שמש.
הדפס