שי מימון חתם באחי נצרת: "הלכתי עם הלב"

חיזוק משמעותי לשלומי דורה, מו"מ עם אקסברד. שושן חתם בנצרת עילית

זיו אמויאל ותומר לוי  03.09.14 - 19:12
"המטרה היא לעלות לליגת העל". מימון (אורטל דהאן)
"המטרה היא לעלות לליגת העל". מימון (אורטל דהאן)
תחילת כתבה

חיזוק משמעותי למכבי אחי נצרת, רגע לפני פתיחת העונה. שי מימון חתם הערב (רביעי) לעונה אחת במדי הקבוצה בעלת השאיפות מן הליגה הלאומית. הבלם המוכשר אמר לאתר ערוץ הספורט לאחר החתימה: "הלכתי עם הלב שלי ולמקום שהכי רצה אותי. המטרה הראשונית שלנו היא כמובן לעלות לליגת העל, והמסע הזה מתחיל כבר בשישי הקרוב מול רמה"ש". כזכור, מימון זכה בעבר באליפות עם מכבי חיפה והעפיל עימה גם לשלב הבתים של ליגת האלופות.

בתוך כך, באחי נצרת ממשיכים להמתין להתפתחויות בגזרת סביטי ליפנייה. כזכור, הבלם אינו יכול לחזור לארץ מאחר ויצא לחופשת מולדת. דובר המועדון, עומר זועבי, גילה כי הקבוצה הציגה אולטימטום לשחקן: "עניינו של סביטי נמצא כרגע בוועדת חריגים שהקים שר הפנים, אחרי שיאשרו את העניין, בתקווה, נוכל להביא אותו לארץ והוא יצטרף לקבוצה. יש לנו שישה ימים להסדיר את הכל, אחרת נרד מהשחקן".

לאתר ערוץ הספורט נודע כי המאמן, שלומי דורה, מעוניין גם בחיזוק משמעותי נוסף בחלק הקדמי. אחי נצרת נמצאת במו"מ עם חלוץ הפועל ב"ש, עידו אקסברד. גורם במועדון אמר: "זה כרגע על אש קטנה והפערים די גדולים, אבל אם הוא לא ימצא קבוצה בזמן הקרוב, אני מניח שהוא יוריד קצת במחיר ויבוא אלינו".

שוער נצרת עילית ביקש להשתחרר, רון שושן ממכבי חיפה הוחתם במקומו

בצד השני של העיר, חלה התפתחות מעניינת בגזרת שוערי הפועל נצרת עילית. הבוקר (רביעי) הודיע שוער הקבוצה בשנתיים האחרונות, גיל אופק, למנכ"ל, גיל ברעם, כי לאחר ששמע ביקורות נוקבות על יכולתו מצד מאמן הקבוצה, שמעון הדרי, הוא מבקש לסיים את דרכו במועדון. נצרת עילית לא חיכתה הרבה וכבר הערב החתימה לשורותיה את שוער הנוער של מכבי חיפה, רון שושן, שהיה אמור להיות בעונה הקרובה בסגל הקבוצה הבוגרת.

מאמן נצרת עילית, שמעון הדרי, אמר לאתר ערוץ הספורט: "הסתכלתי על היכולת ולא על הניסיון. היכולת של אופק בתקופה שהייתי כאן היתה קטסטרופלית ולא היה לי שקט. קיבלתי החלטה מקצועית וטהורה להחליף אותו בשושן, עליו קיבלנו חוות דעת יוצאות מן הכלל. קיבלנו שוער שחיפה מממנת, אנחנו מרוצים מאוד".

הדפס