ג'ורג' אמסיס סיכם את תנאיו בנצרת עילית

נועלת הטבלה תתחזק באקס לוד. ארבעה זרים יגיעו להיבחן אצל טלקר

זיו אמויאל  01.01.16 - 10:27
תחילת כתבה

הפועל נצרת עילית התעוררה היום (שישי) לבוקר של אחד המשחקים החשובים שלה בשנים האחרונות, כשתארח ב-15:00 באצטדיון גרין את מוליכת הטבלה בליגה הלאומית, הפועל פ"ת למשחק קצוות קלאסי. המלאבסים במקום הראשון עם 32 נקודות, האדומים אחרונים עם 14 נקודות בלבד.

נצרת עילית לא חיכתה לפתיחתו הרשמית של חלון ההעברות של ינואר, והמנכ"ל גיל ברעם מיהר לחזק את הקבוצה. ג'ורג' אמסיס, הקשר ששיחק בעונה שעברה בבני לוד, סיכם את תנאיו בנועלת הטבלה. אמסיס בן ה-25 התאמן השבוע מספר פעמים עם הקבוצה וביחד עם הצוות המקצועי והמאמן, עופר טלקר, הוחלט להחתימו - מהלך שייסגר רשמית בימים הקרובים.

בנוסף, ארבעה זרים מגיעים בימים אלה למבחנים בנצרת עילית, והם ייבחנו במשחק אימון שתקיים הקבוצה הבוגרת ביום שני מול קבוצת הנוער. גם צמד שחקני הפועל עכו, הקשר שאדי שעבאן והחלוץ עזאת חלאיילה, שממעטים לקבל דקות משחק אצל ירון הוכנבוים, מועמדים להגיע לגרין ולא מן הנמנע שיגיעו להתרשמות בימים הקרובים.

בתוך כך, במועדון האדום הודיעו הבוקר כי משחק גביע המדינה במסגרת סיבוב ח' מול הפועל ת"א ייערך ביום רביעי, 13.1, בשעה 19:00 בגרין. כ-1,500 אוהדי הפועל עשויים להגיע להתמודדות המסקרנת ובסה"כ כ-3,000 צופים ימלאו את היציעים בתקווה למזג אוויר נח.

הדפס