ערן לוי ודיא סבע סיכמו לעונה נוספת בנתניה

סגל מתחיל לעבוד. איציק כהן יעזוב. לואיזה סיכם, תירם וחסן קיבלו הצעות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.16 - 21:49
ערן לוי. יעלה את נתניה בפעם השניה?
ערן לוי. יעלה את נתניה בפעם השניה?
תחילת כתבה

יומיים לאחר שמונה רשמית לבעלי מכבי נתניה, אייל סגל כבר החל לעבוד על הסגל לעונה הקרובה. הבעלים נפגש עם ערן לוי, דיא סבע ואיציק כהן וסגר עם שני הראשונים על חוזה לעונה נוספת בקבוצה. עם איציק כהן אין הסכמה והחלוץ, שהגיע בעונה שעברה מבית"ר ירושלים, לא ימשיך במועדון.

במקביל, הוציאה נתניה ויזות לשני שחקנים שהמאמן סלובודאן דראפיץ' ועוזרו שי ברדה מכירים מקרוב ושיחקו אצלם בבית"ר ת"א/רמלה, דידייה קוגבנייה ועלי מוחמד. ויקי כחלון מסרב בשלב זה להגיע להתרשמות, אך הוסיף: "כרגע אף אחד מנתניה לא דיבר ולא ישב איתי. יש גישושים, אבל לא הצעה רשמית. כרגע יש כמה הצעות מקבוצות אחרות, אבל נתניה זה הבית שגדלתי בו ויש לו עדיפות על כל מועדון אחר לא משנה באיזה מצב הוא נמצא". דודי תירם וירין חסן קיבלו הצעות רשמיות לעונה אחת וישיבו בימים הקרובים.

דראפיץ' ביקש להחתים את ראול גרשומוב, אמייה טגה ורביד גזל, כששני האחרונים עשוי גם לסייע ולהשתלב בצוות האימון של מחלקת הנוער. אסף רז מכפר קאסם הוצע למועדון ולא מן הנמנע שיצורף בשלב הראשון כשוער שני. מגן הפועל הרצליה קובי מור ממשיך להרשים, כשבינתיים סיכם את תנאיו המגן קרלוס לואיזה, שגם כן שיתף פעולה עם המאמן בבית"ר ת"א/רמלה.

הדפס