באיחור: יועמד לדין על תמיכה באלאור עזריה

כתב אישום הוגש נגד נתנאל גולדמן מעפולה: "נקט עמדה פוליטית"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.01.17 - 17:20
תחילת כתבה

חמישה ימים חלפו מאז שחשף חולצה עם הכיתוב "כולנו עם אלאור עזריה" לאחר שכבש מול הפועל ירושלים בגביע, והיום (רביעי) החליטו בהתאחדות לכדורגל להגיש כתב אישום נגד שחקן הפועל עפולה, נתנאל גולדמן באשמת "התנהגות בלתי הולמת". על פי התובע, עו"ד ניר רשף, העניין נעלם מעיניו של השופט ולכן לא צויין בדו"ח וכתב האישום הוגש על סמך תמונה.

בהתאחדות, יש לציין, התעכבו עם ההחלטה לגבי גולדמן, מה שהביא למחאה ברשתות החברתיות לנוכח ההעמדה לדין של שחקן מכבי נתניה, אמייה טגה. האחרון עלה למשחק עם חולצה התומכת בהשבתו של אברה מנגיסטו והועמד לדין באותו סעיף. הקשר נקנס בסופו של דבר, אך שילם את את הסכום במטבעות של עשר אגורות כאות מחאה.

להמלצה של רשף להעמיד לדין את השחקן צורפה התמונה של גולדמן חושף את החולצה עם הכיתוב ונאמר: "לאחר שהבקיע שער, חגג הנאשם, בין היתר, בחשיפת חולצה אשר לבש מתחת למדי הקבוצה הנושאת את הכיתוב 'כולנו עם אלאור עזריה'. הדבר נעלם מעיני השופט המשחק, אך תלונה בעניין המלווה בצילום המתעד את האירוע האמור נשלחה להתאחדות. המאשימה תטען כי במעשיו המפורטים לעיל, ובכך שנקט עמדה פוליטית/ציבורית, עבר הנאשם עבירה של התנהגות בלתי הולמת".

עזריה, כידוע, עמד לדין לאחרונה והואשם בהריגה של מחבל פלשתינאי שניסה לתקוף חיילים ונוטרל. הוא עדיין מחכה לגזר דינו.

הדפס