הפועל תל אביב החתימה את רועי זיקרי לעונה הבאה

האדומים סגרו עם מלך שערי הליגה הלאומית, שיגיע כשחקן חופשי מכפר סבא. גם אמיר עגייב חתם והצטרף כבר עכשיו לקבוצה של קובי רפואה: "ויתרתי על הצעות מליגת העל"

דור בלך  04.01.18 - 14:46
תחילת כתבה

הפועל תל אביב החתימה חלוץ הפועל כפר סבא, רועי זיקרי, לעונה הבאה. מלך שערי הליגה הלאומית, שכבש עד כה 13 שערים במדים הירוקים, מסיים את חוזהו בכפר סבא בסוף העונה ולכן הוא חופשי לחתום לעונה הבאה החל מיום שני האחרון בכל מועדון שיחפוץ ללא אישור מקבוצתו הנוכחית. האדומים שלחו מכתב להפועל כפר סבא בו הודיעו להם כי החתימו את החלוץ בן ה-25 לארבע שנים.

זיקרי שגדל במחלקת הנוער של מכבי הרצליה ובית"ר טוברוק, ועלה לבוגרים בקרית שמונה, המשיך לעונה בינונית בהפועל פתח תקוה בלאומית ולאחר מכן חזר לליגת העל לבית"ר ירושלים, שם התקשה להשתלב. בעונה שלאחר מכן ירד שוב ללאומית ושיחק בהכח עמידר רמת גן, אך גם שם לא הצליח, שב לבית"ר, המשיך לראשון לציון ובקיץ חתם בהפועל כפ"ס, שם החל לפרוע שטרות.

בינתיים, הפועל ת"א החתימה את אמיר עגייב שיצטרף לסגל כבר כעת וינסה לעזור לקבוצה להעפיל לליגת העל. הקשר בן ה-25 שהגיע מבית"ר בחינם, הצטרף בחוזה לשנה וחצי ואמר: "אני מאושר לחתום במועדון ענק כמו הפועל ת"א. היו לי הצעות מליגת העל ו-ויתרתי עליהן בשביל להגיע לכאן. עכשיו אני רוצה להתרכז במטרה הכי חשובה - לעזור לקבוצה לחזור אל הליגה הבכירה".

עגייב לא קיבל דקות משמעותיות בבית"ר מתחילת העונה. הוא כבר סיכם את תנאיו לפני מספר ימים בשורות הפועל ת"א, אלא שהירושלמים העדיפו שהוא יעבור דווקא להפועל רעננה מכיוון שאשר אלון הציע כסף על השחקן ולא רק לשאת בעלויות החוזה. עם זאת, עגייב הבהיר שהוא מוכן לעבור רק להפועל וזה מה שקרה בסופו של דבר.

הדפס