עם שער זהב בקרן ישירה: כפר קאסם זכתה באליפות

סיום אדיר לעונה בכדורגל החופים. האלופה שמרה על התואר עם זכייה רביעית ב-5 שנים אחרי 3:4 מותח על ראש העין. דינו השלים צמד אדיר בהארכה כשהבקיע "שער אולימפי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.16 - 17:52
תחילת כתבה

בפעם הרביעית בחמש השנים האחרונות: כפר קאסם אלופת המדינה בכדורגל חופים. הירוקים השלימו הערב (שישי) זכייה שניה ברצף בתואר, אחרי 3:4 מותח בהארכה על ראש העין. האחרונה הייתה יכולה להשלים סגירת מעגל, אחרי שב-2012, כפר קאסם זכתה על חשבונה בתואר הראשון שלה, אך כשלה במשימה.

בפעם הקודמת שכפר קאסם זכתה בתואר על חשבון ראש העין, היא עשתה זאת בפנדלים. גם הפעם המשחק נגרר להארכה והדרמה הוכרעה בצורה מרהיבה: דינו השלים צמד, עם שער אדיר ישירות מהקרן, כבש את שער הזהב והשיג 3:4 לאלופה, שכאמור, משלימה זכייה שניה ברצף בתואר, כשגם העונה הוכיחה את העליונות המוחלטת שלה בליגה בכדורגל חופים והייתה הקבוצה המרשימה ביותר לאורכה.

ראש העין עלתה ראשונה ליתרון בגמר. בדקה ה-3 של השליש הראשון, סלבדור צ'יקי, שחקן נבחרת ספרד, קבע 0:1 במספרת יפהפיה. 6 דקות חלפו ודניאל דה סילבה השיג את השיוויון לכפר קאסם. 3 דקות חלפו והכחולים שבו להוליך עם שער של ויטלי גנון. האלופה לא ויתרה למרות ששוב נקלעה לפיגור, 6 דקות בתוך השליש השני, דינו כבש את הראשון שלו. המהפך הושלם 2 דקות בתוך השליש השלישי, כשדניאל דה סילבה מצא את הרשת בבעיטה קשתית.

כשכפר קאסם הרגישה שהיא משיגה את ההכרעה מבלי צורך להמשיך להארכה, ראש העין זכתה לפנדל. בתוך כך, נרשם עימות בין אנשי הקבוצות שהביא לעצירת המשחק למספר דקות, הוא חודש ו-3 דקות וחצי לסיום, ואסים אגרביה שלח את בעיטת העונשין לרשת וקבע 3:3. הקבוצות המשיכו להארכה, שם הגיע הרגע הגדול של דינו, שעם שער אליפות פנטסטי סידר לקבוצתו את הזכייה הרביעית בתולדותיה.

"אנחנו הפנים של המדינה באירופה", אמר לאחר הזכייה מאמן כפר קאסם, מאמון עאמר, "עבדנו הרבה זמן כדי להגיע לרגע הזה. מגיע לכולם את המילים הטובות על כך. כפר קאסם הייתה 4 פעמים אליפות המדינה והיא אף פעם לא קיבלה זימון מנשיא המדינה ואני חושב שהגיע הזמן. אני אשמח אם שרת הספורט גם תברך אותנו. אנחנו מייצגים את ישראל באירופה".

כפר קאסם עלתה לגמר אחרי 3:5 על מכבי נתניה
שחזור הגמר של מהעונה שעברה נערך העונה בחצי הגמר, וגם הפעם ידה של כפר קאסם הייתה על העליונה. נתניה הוליכה 0:1, אך דינו ועאמר יתים השלימו מהפך וקבעו 1:2. אליחי צברי קבע 2:2 במספרת מושלמת, אך אחמד סרסור סידר 2:3 לאלופה בכדור אדיר מחצי מגרש. נתניה שוב הצליחה להשוות, אך המילה האחרונה של דה סילבה, שקבע 3:4. הקבוצה של בני לם הרימה ידיים, דינו נעץ את המסמר האחרון והעלה ל-3:5 בדרך לגמר.

צפו בתקציר >
ראש העין עלתה לגמר אחרי 2:4 על בני יהודה
שרון גורמזנו העלה את בני יהודה ליתרון בדקה ה-5 של השליש הראשון, אך דייגינו השווה בבעיטה מרהיבה ממרחק כעבור 2 דקות. 7 דקות בתוך השליש השני הושלם המהפך: צ'יקי מצא את הרשת בבעיטה חופשית. דקה וחצי בתוך השליש השלישי זה כבר היה 1:3: ויטלי גנון חטף כדור ולא נכשל באחד על אחד מול השוער. 5 דקות חלפו, ערן סספוטרס נגח את ה-1:4. כעבור 2 דקות, גורמזנו קבע את תוצאת המשחק.

צפו בתקציר >
הדפס