הכל סוכם: אלעד גבאי ישחק בעונה הבאה במכבי חיפה

מגן ק"ש אמור לחתום בקרוב ל-4 שנים. הירוקים ישלמו 800 אלף יורו לאסטרס עבור 90 אחוז מכרטיסו של ראיוס. גם שכטר עשוי לסגור השבוע. אפשרות: יובנטוס תחנוך את האצטדיון

תומר לוי
תומר לוי  04.06.13 - 22:06
תחילת כתבהמכבי חיפה עובדת במרץ על מנת לחזק את הסגל לקראת העונה הקרובה, כאשר כבר בימים הקרובים מספר שחקנים עשויים להצטרף באופן רשמי למועדון הירוק. על הפרק כרגע: אלעד גבאי, רובן ראיוס, דימיטריס כריסטופי ואיתי שכטר,. שני הראשונים ברשימה כבר סיכמו את התנאים ויצטרפו לירוקים. מגן קרית שמונה יחזור מחופשה פרטית בחו"ל, יעבור בדיקות רפואיות ויחתום על חוזה.

נתחיל עם מי שלגביו אין שום ספק - גבאי. מגן עירוני קרית שמונה סיכם את כל התנאים, כאשר בין המועדונים הושגו כמובן הבנות. גבאי אמור לחתום לארבע עונות וצפוי להתחרות על העמדה בצד ימין של ההגנה עם אייל משומר.

נמשיך עם כריסטופי. מכבי חיפה על סף סיכום עם אומוניה ניקוסיה לגבי העסקה, אולם השחקן עצמו עוד לא החליט אם להגיע לישראל. חיפה היא הקבוצה היחידה ששמה הצעה על השולחן של אומוניה בנוגע לכריסטופי, שצפוי לקבל החלטה סופית בימים הקרובים. בכל אופן, הכדור נמצא בידיים שלו.

ומה קורה בגזרת הישראלים? לא מעט. במכבי חיפה מקווים לסגור את עסקת איתי שכטר במהלך 24 השעות הקרובות, ויש גם מי שעשוי לעזוב. דינו אנדלובו, חלוצה הדרום אפריקני של הקבוצה, עשוי לקבל הודעה על שחרורו בעקבות הפציעה ממנה הוא סובל.

ראש עיריית חיפה, יונה יהב, נפגש עם ראש עיריית טורינו פייארו מאסינו והציע לו שמועדון הפאר יובנטוס יחנוך את איצטדיון סמי עופר החדש בחיפה. "אין ראוי מכך, שהגברת הזקנה תתארח אצל הנערה הצעירה", אמר יהב, "אנחנו הולכים להעמיד בעוד כחודשיים שלושה את האצטדיון החדיש והחדש באירופה. מדובר בקומפלקס מרהיב שיארח את הטובים ביותר ועל כן יובנטוס תשתלב כמו כפפה ליד".

בגזרת צוות האימון, פטריסיו סייג עוזב את מכבי תל אביב ומצטרף למכבי חיפה, כדי לשמש כאחד מעוזריו של אריק בנאדו. שחקן העבר של הירוקים ישתף פעולה עם אורי אוזן, כאשר גיורא אנטמן יחזור לשמש כמאמן השוערים ואורי הראל יהיה אמון על אימון הכושר.

הדפס