פפ גווארדיולה: זה אחד הימים המרגשים בחיי

מאמן סיטי אחרי התיקו מול ליברפול. קלופ: "הוא ספרדי, הם יותר רגישים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.03.17 - 09:29
רגשות מעורבים אחרי התיקו. פפ וקלופ (Getty)
רגשות מעורבים אחרי התיקו. פפ וקלופ (Getty)
תחילת כתבה

אם המשחק הנהדר שהתקיים אמש (ראשון) באיצטדיון איתיחאד היה גורלי עבור מנצ'סטר סיטי או ליברפול, יכול להיות שהתגובות אחריו היו נשמעות אחרת. למרות שכל קבוצה הסתפקה בנקודה שעלולה לסבך אותה בהמשך המאבקים על מקום בליגת האלופות, 1:1 מרתק ומלא במצבים הותיר גם את המאמנים ברגשות דיי מעורבים.

"זה היה אחד מהימים המיוחדים ביותר בחיי", הודה מאמן מנצ'סטר סיטי פפ גווארדיולה, שמצא סיבות לחייך למרות שקבוצתו לא הצליחה להתאושש מההדחה למונאקו בשמינית גמר האלופות. "אני גאה מאוד בקבוצה שלי. עברנו יומיים מאוד קשים אחרי ההפסד למונאקו ואני שמח שהתגברנו על העצב".

המאמן הספרדי של הסיטיזנס התייחס לשוני בהכנות של שתי הקבוצה: "לליברפול היה שבוע שלם להכין את עצמה למפגש מולנו, ולמרות זאת נלחמנו עד לשנייה האחרונה של המשחק, זאת הסיבה שאני כל כך שמח. אני מרוצה עוד יותר מהעובדה שאני מוכן לקחת את המועדון הזה צעד קדימה, אם הם יסכימו להשאיר אותי בשנים הבאות".

מי שקיבל קצת פחות בחיבה את התיקו הוא מאמן ליברפול יורגן קלופ, שגם ניסה להסביר את התגובה המחויכת של גווארדיולה: "הוא ספרדי, לספרדים יש נטייה להיות יותר אמוציונלים מהגרמנים. סיטי הפגינה יכולת טובה בסך הכל, אבל היו לנו שלושה או ארבעה מצבים לכבוש מתוך רחבת ה-5 והיינו יכולים לנצח את המשחק הזה".

"הם היו נחושים מאוד וראויים לשער שהם הבקיעו, אבל היינו יכולים לכבוש יותר", הוסיף המאמן המאוכזב של המרסיסייד והדגיש פעם נוספת: "היה משחק טוב, אבל בשורה התחתונה אני בכלל לא שמח ממה שקרה. תנו לי כמה שעות ואני מאמין שאתאושש מזה".
הדפס