פפ מפרגן: "יונייטד עדיין במירוץ האליפות"

מנג'ר סיטי לפני הדרבי: "יהיה קשה לשחק נגדם מדהים 90 דקות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.11.18 - 16:53
תחילת כתבה

אחרי שתי שישיות בליגה ובליגת האלופות, מנצ'סטר סיטי תפגוש ביום ראשון את מנצ'סטר יונייטד לדרבי הגדול של העיר. המרחק בין הקבוצות עומד על תשע נקודות, אבל פפ גווארדיולה, מנג'ר הסיטיזנס, ממש לא מקל ראש בקבוצה של ז'וזה מוריניו, שנמצאת בנסיקה בעקבות הניצחון על יובנטוס בטורינו.

גווארדיולה סיפר במסיבת העיתונאים: "מנצ'סטר יונייטד עדיין במירוץ האליפות. אי אפשר להגיד שהם מחוץ לתמונה כבר בנובמבר. הם התאוששו יפה במשחקים כמו מול ניוקאסל ונמצאים בתקופה יפה. הם מועדון גדול עם מנטאליות של מועדון גדול. יש 5 או 6 קבוצות חזקות בליגה".

על הקבוצה: "אנחנו צריכים לשחק טוב. אם נשחק טוב, יש לנו סיכוי לנצח. קשה לדמיין אותנו משחקים מדהים לאורך 90 דקות מול קבוצות חזקות. אני מקווה שנשחק כמו ששיחקנו נגדם בעונה שעברה - 75 דקות גדולות של כדורגל. אבל יונייטד הוכיחה שהיא צריכה רק 10 או 15 דקות כדי ליצור מצבים. כשהכדור אצלם הם מסוגלים לנפק דברים כי יש להם כישרון מדהים".

על האפשרות של הקמת סופר ליג: "מבחינתי התחרות המקומית חשובה מאוד. אנחנו לא יכול להתכחש לכך להיסטוריה של הליגות המקומיות. המנג'רים מסתגלים למה שהליגה אומרת. אנחנו יכולים לקיים מפגשים, אבל בסופו של דבר מי שקובעת מה יקרה זו הליגה עצמה".

הדפס