אפי בירנבוים חתם לשלוש שנים בראשל"צ

המאמן שהוביל את הקבוצה לפיינל פור ימשיך: "אני מאוד שמח, מקווה לשמור על הסגל". היו"ר: "הזיווג הזה מוצלח. לא נשתתף ביורוצ'אלנג'". חגאי יעזוב

אסף אפל  14.06.11 - 14:39
אפי בירנבוים. ממשיך בראשון לציון (אתר המנהלת)
אפי בירנבוים. ממשיך בראשון לציון (אתר המנהלת)
תחילת כתבה

אפי בירנבוים ממשיך בראשון לציון. המאמן הוותיק סיכם היום (שלישי) לשלוש שנים נוספות במועדון, שאותו הוביל לפיינל פור הישראלי בעונה החולפת. המאמן הוותיק הגיע לעיר היין ב-2009 ואימן שם בשתי העונות האחרונות. בשנה הראשונה שלו שם, הקבוצה הגיעה לשלב רבע הגמר ואילו בעונה החולפת, היא הפתיעה את בני השרון ונכנעה 100:77 בחצי הגמר מול מכבי ת"א.

"אני מאוד שמח וגאה על כך שאחרי שנתיים בראשל"צ, החתימו אותי לשלוש שנים נוספות", אמר אפי בירנבוים לאתר ערוץ הספורט. "קיבלתי את ברכתם של ראש העיר דב צור, היו"ר משה קליסקי והמנכ"ל גלעד זיו. המטרה תהיה לשמור על המשכיות הסגל מהעונה שעברה, וכמובן לנסות גם לבנות קבוצה לעתיד".

 

"אפי אימן אצלנו כבר שנתיים והזיווג הזה מאוד הצליח", אמר היו"ר משה קליסקי, "בדרך כלל הוא מאמן שחותם לעונה אחת, אבל הפעם הוא חתם לשלוש שנים ואחרי ההחלטות שקיבלה מנהלת הליגה, שיהיו תקפות ל-3 שנים, ראינו באופן טבעי את ההישארות של אפי כאן לעוד שלוש שנים. אנחנו רוצים מאמן שיראה לטווח הרחוק, מעוניינים לקדם חבר'ה צעירים וזאת הזדמנות ביחד עם אפי".

"אנחנו לא נשתתף ביורוצ'אלנג' מסיבות כלכליות, ועכשיו נתחיל לבנות את הסגל. אנחנו רוצים שניצן חנוכי ויהוא אורלנד יישארו בקבוצה וזה תלוי בהם, כי אנחנו יודעים כמה אנחנו יכולים לשלם להם, ואם יש קבוצות יותר עשירות שיכולות לשלם להם, אנחנו לא נתחרה בהם".

מי שלא ימשיך בקבוצה הוא עוזר המאמן, רועי חגאי, שינסה למצוא עבודה כמאמן ראשי. בירנבוים יחפש לו מחליף אחרי עבודה משותפת במשך חמש שנים. בירנבוים יחל בבניית הסגל של ראשון לקראת העונה הבאה וינסה להשאיר את ריימר מורגן וארון מגי במועדון, למרות שהראשון יבקש שדרוג בשכרו. בנוסף, ייעשה מאמץ להשאיר את ניצן חנוכי, למרות שהשחקן מבוקש במספר קבוצות בליגה.

הדפס