דיון דאוול שוחרר רשמית מהפועל ירושלים

הדד ליין למימוש האופציה הסתיים היום, הפורוורד קיבל הודעה שהוא לא ימשיך. קטש מתלבט עדיין בנוגע לריץ'

אסף אפל  23.06.11 - 13:43
קיבל הודעה שהקשר נגמר. דאוול (אתר המנהלת)
קיבל הודעה שהקשר נגמר. דאוול (אתר המנהלת)
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי. הפועל ירושלים הודיעה הבוקר (חמישי) לדיון דאוול כי הוא משוחרר ולא ימשיך לעונה נוספת בקבוצה. לאדומים היתה אופציה, שהסתיימה היום, להמשיך את ההתקשרות עם דאוול, אבל בבירה החליטו כי הוא לא בתכניות לעונה הקרובה.

התעניינות בדיון דאוול לא חסרה בליגת לוטו. ברק נתניה, מכבי חיפה, מכבי ראשון לציון והעולה החדשה, מכבי הבקעה, כבר לוטשות עיניים לעבר הפורוורד.

מאמן הפועל ירושלים עודד קטש עדיין מלתבט אם להשאיר את ג'יסון ריץ', כאשר במקרה שלו למועדון יש אופציה להאריך את חוזהו עד ה-30 ביוני. ריץ' מחוזר מאוד על ידי קבוצות באיטליה ובספרד, אבל רק בסוף החודש יתבהר מעמדו.

קטש לוחץ על היו"ר דני קליין להחתים את דיז'ון תומפסון לקדנציה שניה בירושלים, אבל בקבוצה עדיין לא בטוחים שהם שלמים עם המהלך, זאת לאור העובדה שתומפסון עבר פציעה קשה בתחילת השנה, כשקרע את הרצועה הצולבת בברך. ההחלמה מפציעה כזו אורכת חצי שנה, ומעבר לעובדה שעדיין לא ברור מה מצבו הבריאותי של השחקן, תומפסון גם לא נחשב לרכש זול.

בגזרת הישראלים, בבירה עדיין מדברים עם אלישי כדיר, כאשר נכון לעכשיו הכדור במגש של מכבי תל אביב. במקביל נמשכות השיחות גם עם אורי קוקיה. יוגב אוחיון קיבל הצעה מקרמונה האיטלקית, לחוזה לעונה תמורת 130 אלף יורו.

הדפס