מכבי הציעה לפארמר לחזור, אך הגארד סרב

האקס דחה את פניית הצהובים בשל הפער הכספי: "יכול לקרות בעתיד. מכבי זה מועדון גדול ולמרות שהעונה זה כבר לא ייצא לפועל אני אשמח לשוב לישראל"

רועי גלדסטון
רועי גלדסטון  26.06.12 - 23:12
תחילת כתבה

בדיוק כמו בקיץ הקודם, מכבי תל אביב מנסה לבנות מחדש את הסגל שלה. ריצ'ארד הנדריקס, תיאו פפאלוקאס וסופוקליס שחורציאניטיס עזבו ובמקביל ריקי היקמן וגיורגי שרמאדיני הצטרפו. ובעיקר בשל סימני השאלה סביב יוגב אוחיון וקית' לנגפורד, הצהובים מנסים לחזק את הקו האחורי. השם האחרון והמפתיע במיוחד איתו אלופת ישראל יצרה קשר הוא לא אחר מאשר שחקן הקבוצה בעונה החולפת, ג'ורדן פארמר. הסיכויים לראות את הגארד המצויין שוב בהיכל? קטנים מאוד.

מכבי כאמור פנתה לאקס ובדקה את האופציה להחזיר אותו להיכל נוקיה כבר בעונה הבאה, אלא שהשחקן סרב בנימוס, בעיקר בשל העובדה שהצהובים לא מסוגלים לשלם את הסכומים אותם פארמר מרוויח מעבר לים. השחקן היהודי, שחתם ב-2010 על חוזה לשלוש שנים בניו ג'רזי נטס (בעונה הבאה ברוקלין נטס) מחזיק באופציה להישאר בקבוצתו הנוכחית ב-NBA תמורת 4.25 מיליון דולר ברורטו לעונה (2 מיליון דולר נטו).

"זה נכון, התקיימה שיחה בינינו", אמר ג'ורדן פארמר לאתר ערוץ הספורט, "מכבי ת"א זה מועדון גדול ואמרנו שאמנם העונה זה כבר לא ייצא לפועל, אבל זה בהחלט משהו שיכול לקרות בשנים הבאות. נהניתי במכבי וכמובן שאשמח לחזור בעתיד".

כזכור, פארמר הגיע בקיץ של העונה שעברה למכבי כתוצאה משביתת שחקני ה-NBA שהתארכה. הגעתו התבררה כהצלחה ובמדים הצהובים הוא הספיק להופיע 7 פעמים ביורוליג והעמיד ממוצעים של 17.3 נקודות למשחק ו-4.9 אסיסטים, כאשר ערב השיא הגיע מול ריאל מדריד בהיכל נוקיה, אז קלע 27. עם תום השביתה, חזר פארמר לארצות הברית.

הדפס