עוז בלייזר חתם בהרצליה: "זה המקום הכי טוב עבורי"

אחרי שאפי בירנבוים מונה למאמן, השרוניים צירפו את הישראלי (20). אקוניס: "מסמל את הדרך של המועדון"

רועי גלדסטון  03.07.13 - 14:50
בלייזר. עולה כיתה (צילום: ברני ארדוב, וואלה!)
בלייזר. עולה כיתה (צילום: ברני ארדוב, וואלה!)
תחילת כתבה

עוז בלייזר (20, 1.99) ששיחק בעונה החולפת בהפועל עפולה יעשה את הצעד הגדול לעבר ליגת הווינר. בלייזר שהיה מבוקש על ידי חלק גדול מקבוצות הליגה חתם היום (רביעי) בבני הרצליה לשנתיים לאחר שאתמול נפגש עם המאמן אפי בירנבוים והבוקר הגיעו הוא וסוכנו לסיכום עם הקבוצה.

"אני מאוד שמח להגיע למועדון בני הרצליה", אמר בלייזר, "הרגשתי שזה המקום הטוב ביותר בשבילי לעשות את ההתקדמות ואת הפריצה שלי. אני מקווה שתהיה עונה מוצלחת, ונצליח להשיג את כל המטרות שיעמדו בפנינו והכי חשוב נתחבר לקהל בעיר ושהקהל יהנה".

"אני שמח שמכל האופציות שהיו לו בלייזר בחר לחתום דווקא איתנו", אמר יו"ר המועדון אלדד אקוניס, "בלייזר מסמן את הדרך החדשה שאנחנו רוצים לסלול במועדון, שחקנים רעבים, מחוייבים לקבוצה שמחפשים להתקדם ולהצליח ביחד. בלייזר הוא מהשחקים הצעירים המוכשרים ביותר בכדורסל הישראלי, שחקן עם אופי מצוין שעובד קשה. מיד עם החתימה אפי סימן אותו כשחקן שהוא רוצה בקבוצה, אנחנו ניתן לו את הבמה ואני מקווה שכמו חנוכי, פניני, בן רייס, ואחרים שעברו פה במועדון בשנים הקודמות הוא יפרוץ ויגיע לרמות הכי גבוהות בליגת העל ובעתיד אף לסגל הנבחרת ויעזור לקבוצה להצליח.

אמש חתם במועדון המאמן החדש של בני הרצליה, אפי בירנבוים. המאמן שהחליף את תמן חרוש, החל לעבוד מיד במטרה לשפר מעט ואולי בהרבה את ההישגים של הקבוצה מהעונה האחרונה. החבורה מהשרון כזכור, סיימה את העונה הקודמת במקום האחד לפני האחרון וניצלה מירידת ליגה.

הדפס