נס ציונה החתימה לשנתיים נוספות את טל דן

הפורוורד בן ה-26, שנבחר למצטיין בעונה החולפת בלאומית: "נכנסים לליגת העל דרך הדלת הראשית"

זיו אברג'יל  04.07.13 - 12:25
טל דן, חתם לשנתיים נוספות (ברני ארדוב, וואלה)
טל דן, חתם לשנתיים נוספות (ברני ארדוב, וואלה)
תחילת כתבה

עירוני נס ציונה החתימה לשנתיים נוספות את הפורוורד שלה בשנתיים האחרונות, שחקן הבית טל דן (1.96 מ'). השחקן בן ה-26, שבעונה שעברה נבחר למצטיין בליגה הלאומית ול-MVP של סדרת הגמר, הוא ההחתמה הראשונה של העולה החדשה לליגת העל.

טל דן העמיד בעונה החולפת ממוצעים של 17.8 נקודות ו-8.3 ריבאונדים למשחק יחד עם 4.4 אסיסטים, העלה את המספרים שלו בפלייאוף ל-18.3 נקודות, 7.6 ריבאונדים, 4.8 אסיסטים, 1.6 חטיפות ו-1.0 חסימות למשחק בשלב המכריע של העונה.

המאמן נדב זילברשטיין הגיב: "עם סיום העונה אחת המטרות העיקריות שלי כמאמן הייתה השארתו של טל דן בקבוצה הן בשל האמונה כי הוא שחקן ליגת על לגיטימי וכן בשל היותו שחקן בית. אני בטוח כי הסיטואציה והמקום יעזרו לו להביא לידי ביטוי את היכולות שלו".

יושב הראש יניב מזרחי הוסיף: "ההחתמה הראשונה שרצינו לבצע היא טל דן. המשכיות וחזון הם שני עקרונות שמלווים אותנו מיום הקמת המועדון. טל דן הוא סמל בעיר נס ציונה ולכן היה לנו ברור כי אנחנו רוצים אותו איתנו גם בליגת העל. אין לי ספק שטל דן יוכיח שליגת העל פספסה אותו בשנים האחרונות ואנחנו בונים עליו כאחד הישראלים המרכזיים בסגל".

"אני נרגש לשחק בנס ציונה בליגת העל. כמו שאמרתי בעבר, זה סוג של חלום שהתגשם", הודה טל דן. "עבודה קשה של שנתיים השתלמה ואנחנו נכנסים לליגת העל דרך הדלת הראשית".

אצל העולה החדשה מעוניינים לצרף גם את הרכז הוותיק מאיר טפירו, וממתינים בינתיים להתפתחויות בהפועל ירושלים.

הדפס