טימור: "ידעתי שג'רלס יקלע, לא רציתי הארכה"

י-ם חגגה בחולון, ג'נטילה ערך בכורה: שמח להיות כאן, צריך להיכנס לקצב

רועי גלדסטון
רועי גלדסטון  21.04.17 - 07:48
תחילת כתבה

אחרי שנראתה חיוורת וחסרת מוטיבציה בשבועות שלאחר ההדחה מהיורוקאפ, הפועל ירושלים מתחילה להיראות כמו קבוצה שיודעת שהפלייאוף מתקרב. האדומים יצאו מחולון עם 71:73 על מוליכת הליגה בזכות סל ניצחון ענק של קרטיס ג'רלס וגם קיבלו הופעת בכורה משתי ההחתמות החדשות, ריצ'רד האוול ואלסנדרו ג'נטילה.

הסנטר נראה טוב ב-25 הדקות שלו, בעוד האיטלקי אמנם שיחק רק 9 דקות, אך כשיחזור לכושר מלא צפוי לתפוס מקום משמעותי ברוטציה. ליאור אליהו נפצע בגבו במהלך המשחק וחש כאבים. הפורוורד ייבדק במהלך היום.

ג'נטילה התייחס להתאקלמות בארץ: "ישראל נחמדה מאוד, אני שמח להיות כאן, ושיש לי הזדמנות להיות בעיר מדהימה כמו ירושלים. אני צריך לחזור לכושר משחק, למצוא את הקצב שלי בקבוצה שכבר רצה, אבל אני שמח שניצחנו. יש לנו הרבה כישרון, שחקנים ששיחקו ברמה הגבוהה באירופה, אמארה ב-NBA ואני שמח מאוד. אני מקווה שאוכל לשחק כדורסל אגרסיבי, הגנה, ליצור עבור שחקנים אחרים. נחמד לשתף פעולה עם פיאניג'אני. שיתפתי פעולה עם המאמן הרבה שנים וזה בהחלט מאוד נוח לי".

על זריקת הניצחון של ג'רלס הוסיף: "לא הופתעתי. אני מכיר אותו ויודע שהוא יכול לעשות את הדברים האלה. ראיתי את זה בעבר ויש לי ביטחון בו. שמח מאוד שזה נכנס וניצחנו".

אתה פה כדי לזכות באליפות?
"זו המטרה ולזה כולם מחכים".

גם בר טימור חגג את הסל הדרמטי של חברו לקו האחורי: "ידעתי וקיוויתי שג'רלס יקלע את זה. רציתי כי גם לא רציתי הארכה. עשינו טעות במהלך ההגנתי האחרון שלא עשינו פאול. רצינו ללכת עם ההגנה, והם דפקו שלשה גדולה. קרטיס קלע סל גדול ואני שמח כי זה ניצחון חשוב. שלטנו בכל המשחק אבל לא הרגנו אותו. החטאנו ליי אפים קטנים ואני מקווה שזה לא יקרה לנו הרבה. זה יותר מתוק ככה".

על ההגנה שחזרה לעצמה ב-2 המשחקים האחרונים עם ספיגה של 57 נקודות מול מכבי ת"א ו-71 נקודות אמש: "היו לנו בעיות שהראש שלנו לא היה כ"כ פה. אחרי המשחק נגד אשדוד עשינו שיחה וכולם באותו דף. אנחנו פותרים ועובדים על זה. עושים וידאו אישי וקבוצתי וזה מאוד חשוב. מתקדמים לאט לאט כקבוצה כי עם כל השינויים הקבוצה חזקה. כמובן שאפשר ללכת עד הסוף, אין שאלה, צריך עוד חידודים. צריכים לנצח עד הסוף. אם ננצח במחזור הבא כבר נעלה למקום הרביעי".

הדפס