אחרי 10 עונות: מתן נאור עוזב את הפועל תל אביב

הקפטן סיים את דרכו אצל האדומים, גופייתו עם המספר 12 תיתלה על תקרת הדרייב אין: "נפרד בעצב ממקום שהיה לי בית שני. תודה לקהל, מאחל להפועל להגיע לשיאים חדשים"

רועי גלדסטון  27.06.17 - 10:20
תחילת כתבה

(בווידאו: סל ניצחון דרמטי של מתן נאור, בעונת 2015/16)

לאחר עשר שנים במועדון: מתן נאור עוזב את הפועל תל אביב, כך פרסם הבוקר (שלישי) המועדון בהודעה רשמית. הקבוצה תערוך טקס פרידה מכובד מהקפטן בתחילת העונה הבאה, בו יזכה להערכה  על תרומתו הרבה למועדון, במהלכו הגופייה מספר 12 תתלה על תקרת הדרייב אין.

בתקופתו במדים האדומים היה מתן שותף להישגים גדולים בארץ ובאירופה, בכללם העפלה לחצי גמר היורופליג, שלוש העפלות לחצי גמר גביע המדינה והעפלה אחת לגמר הפלייאוף. בעונת 15/16 הגיע מתן לציון דרך מרשים בהפועל, כשחצה את רף אלף הנקודות בליגת העל במדי הקבוצה, והעונה חצה את רף 2,000 הנקודות בליגה הראשונה במהלך הקריירה.

במועדון יערכו טקס פרידה מכובד מהקפטן בתחילת העונה הבאה, בו יזכה להערכה על תרומתו במהלכו וגופייתו עם מספר 12 תתלה בתקרת האולם הביתי. "אני רוצה להגיד תודה על הזכות שניתנה לי להיות חלק מהמועדון במשך 10 שנים מדהימות", התרגש מתן נאור ואמר: "אני נפרד בהמון עצב ממקום שהיה לי בית שני, ממקום שאני מזוהה איתו וממקום שיישאר איתי כל החיים".

הקפטן נפרד מקבוצתו עם המון אהבה: "מעל הכל, אני רוצה להגיד תודה לקהל המדהים של הפועל שללא ספק הוא זה שהופך את הקבוצה הזו למה שהיא. אני מאחל להפועל שתגיע לשיאים חדשים ושתממש את הפוטנציאל האדיר שטמון בה. יאללה הפועל!!!".

יו״ר המועדון רמי כהן אמר: "מתן נאור הוא אחד הסמלים הגדולים בהיסטוריה של הפועל תל אביב. הוא היה הפנים היפות של המועדון וחלק מרכזי בחזרה של הפועל תל אביב למרכז הבמה של הכדורסל הישראלי. לא נפסיק לאהוב ולהעריך את מתן. הוא יהיה לנצח חלק בלתי נפרד מהפועל".

הדפס